Skip to main content

Safety Center

Kılavuzu

TikTok bir yaratıcılık ve kendini ifade yeridir ve biz bu deneyiminizi yönetmenize yardımcı olacak bazı araçlar sunmaktayız. TikTok’ta güvenlik, gizlilik ve emniyet konularına yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yönergelere bakmanızı tavsiye ederiz.  Burada ayrıca anne-babalar, bakım sunucular ve yeni kullanıcılar için yararlı bilgiler bulacaksınız.

Güvenlik ve gizlilik kontrolleri

Herkesin kendini güvende ve rahat hissettiği ve davet edici bir ortam yaratmak en başta gelen önceliğimizdir. Uygulama ayarlarımız hesabınızı, içeriği ve videolarınızı kimin görebileceği, beğenebileceği veya yorum yapabileceği de dahil gizlilik ayarlarınızı yönetmenize yardım eder. TikTok deneyiminizi kontrol etmenize izin veren ayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu ayarlar bulunduğunuz bölgeye ve uygulamanızın sürümüne bağlı olarak değişebilir.

Kontrolleri incele

Güvenlik ortakları

TikTok kullanıcılarımız için güvenli bir platform yaratmak amacıyla, içerik danışmanlarımız ile dünyanın dört bir yanından sivil toplum kuruluşları ve sanayi dernekleri de dahil çevrimiçi güvenlik uzmanlarıyla birlikte çalışır. Bu farklı fikirleri duymamız, büyüyen topluluğumuzun değişen ihtiyaçlarına hizmet sunarken ürünler, politikalar ve süreçler geliştirmesinde TikTok’a yardımcı olur.

Daha fazlasını öğrenin

Güvenlik güncellemeleri

Tümünü gör