Skip to main content

Saugos centras

Vadovas

TikTok – tai kūrybiškumo ir išraiškos vieta, ir mes siūlome daugybę įrankių ir valdiklių, kurie padės tvarkyti savo patirtį. Rekomenduojame peržiūrėti toliau pateikiamus vadovus, kad daugiau sužinotum apie mūsų požiūrį į saugą, privatumą ir saugumą TikTok. Taip pat rasi naudingos informacijos tėvams, globėjams ir naujiems naudotojams.

Saugos ir privatumo valdikliai

Mūsų didžiausias prioritetas yra sukurti svetingą aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi saugiai ir patogiai. Mūsų programėlės nustatymai padeda tvarkyti paskyrą, turinį ir privatumo nustatymus, įskaitant tai, kas gali peržiūrėti, pamėgti arba komentuoti tavo video. Sužinok daugiau apie nustatymus, kurie leidžia valdyti TikTok patirtį.

Žiūrėti valdiklius

Saugos partneriai

TikTok bendradarbiauja su interneto saugos ekspertais, įskaitant mūsų turinio patariamąsias tarybas, nevyriausybines organizacijas ir pramonės asociacijas visame pasaulyje, stengdamasi sukurti saugią platformą. Šie įvairūs balsai vertingi TikTok kuriant produktus, politiką ir procesus, kurie patenkina besikeičiančius mūsų augančios bendruomenės poreikius.

Sužinokite daugiau

Saugos atnaujinimai

Žr. visus