Skip to main content

Bezpečnostní centrum

Příručka

TikTok je místo pro tvořivost a sebevyjádření. Nabízíme ti několik nástrojů, se kterými si ho můžeš přizpůsobit na míru. Doporučujeme si projít průvodce níž, ve kterých se dozvíš víc o našem přístupu k bezpečnosti, soukromí a zabezpečení. Najdeš tam i užitečné informace pro rodiče, opatrovníky a nové uživatele.

Kontrola bezpečnosti a soukromí

Naše hlavní priorita je vytvořit na TikToku uživatelské prostředí, ve kterém se všichni cítí dobře a v bezpečí. V nastavení TikToku si můžeš upravit nastavení účtu, obsahu a soukromí nebo kdo může vidět, lajkovat a komentovat tvoje videa. Přečtěte si víc informací o nastavení, které rodinám umožňují uzpůsobit si zážitek z TikToku.

Zobrazit ovládací prvky

Bezpečnostní partneři

TikTok spolupracuje se světovými odborníky na bezpečnost na internetu, mezi které mimo jiné patří obsahové poradní sbory, nevládní organizace a průmyslové asociace, se kterými společně budujeme bezpečnou platformu pro všechny. Takto rozmanitá škála odborníků nám pomáhá tvořit produkty, zásady a procesy, které naplňují potřeby naší neustále se měnící a rostoucí komunity uživatelů.

Zjistěte více

Bezpečnostní aktualizace

Zobrazit vše