Skip to main content

Центр безпеки

Правила

TikTok – це платформа для творчості і самовираження, і ми пропонуємо ряд інструментів та налаштувань для найкращого досвіду користування. Ми рекомендуємо ознайомитися з наведеними нижче правилами, щоби краще дізнатися про наш підхід до захисту даних, конфіденційності та безпеки в TikTok. Ви також знайдете корисну інформацію для батьків, опікунів і нових користувачів.

Налаштування безпеки та конфіденційності

Нашим головним пріоритетом є створення сприятливого середовища, в якому кожен би відчував себе безпечно і комфортно. Параметри нашого додатку допоможуть вам керувати своїм обліковим записом, контентом і налаштуваннями конфіденційності, в тому числі визначати, хто може переглядати відео, ставити під ними лайки або коментарі. Дізнайтеся більше про налаштування, які дозволяють контролювати досвід користувачів на TikTok. Ці налаштування можуть відрізнятися в залежності від вашого регіону і версії додатку.

Переглянути налаштування

Партнери з безпеки

TikTok співпрацює з експертами в області онлайн-безпеки, в тому числі з нашим відділом консультантів які спеціалізуються на контенті, неурядовими організаціями та галузевими об'єднаннями по всьому світу, оскільки ми прагнемо створити безпечну платформу для наших користувачів. Для TikTok вкрай цінно мати можливість вислухати різні думки при розробці продуктів, нормативних вимог і процесів, які відповідають динамічним потребам нашого зростаючого співтовариства.

Дізнатися більше