Skip to main content

Drošības centrs

Ceļvedis

TikTok ir vieta radošumam un izpausmei, un mēs piedāvājam vairākus rīkus un iestatījumus, kas tev palīdzēs pārvaldīt savu pieredzi. Iesakām apskatīt tālāk norādītos ceļvežus, lai uzzinātu vairāk par mūsu pieeju drošībai un privātumam platformā TikTok. Tāpat tu atradīsi noderīgu informāciju vecākiem, aprūpētājiem un jauniem lietotājiem.

Drošības un privātuma vadīklas

Pozitīvas vides, kurā ikviens jūtas droši un ērti, veidošana ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu lietotnes iestatījumi tev palīdz pārvaldīt konta, satura un privātuma iestatījumus, tostarp noteikt, kas var skatīt, atzīmēt ar Patīk un komentēt tavus video. Uzzini vairāk par iestatījumiem, kas ļauj pārvaldīt tev pārvaldīt savu pieredzi ar TikTok.

Skatīt vadīklas

Drošības partneri

TikTok savos centienos veidot drošu platformu sadarbojas ar tiešsaistes drošības ekspertiem, tostarp mūsu satura konsultatīvajām padomēm, nevalstiskajām organizācijām un nozares asociācijām visā pasaulē. Šī viedokļu daudzveidība TikTok noder, izstrādājot produktus, politikas nostādnes un procesus, kas kalpo mūsu augošās kopienas arvien mainīgajām vajadzībām.

Uzzināt vairāk

Drošības atjauninājumi

Skatīt visu