Upload

For You

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

Popular topics

Comedy

Gaming

Food

Dance

Beauty

Animals

Sports

© 2022 TikTok

#shtatzania

13.5M views

#albaniangirl #embarazada #shtatzania #pritjaeembel #9mesesdeembarazo #pregnant🤰
O Zot faleminderit🤲 14.11.2022 ⏱09:28❤️ Orhidea o shpirt që prap më dhe këtë epitet që e dashuroj❤️ Fat të jem nëna yte Orhide🌸 Kjo nuk ishte një lindje e planifikuar me operacion por ashtu siç vendosën gjendja faktike!  Me rëndësi që këtu në @onehospitalmk po ndjehem tepër mirë (ja aq mirë saqë e montova videon pak pas operacionit😂)  Stafi, kushtet, kujdesi të bëjnë mos t’i ndjesh as dhimbjet🤲 #babyborn #baby #babyboy #babygirl #newborn #babyshower #photography #babyphotography #kadobayi #handmade #perlengkapanbayi #newbornphotography #bayilucu #maternity #babyborngift #kadolahiran #like #love #wedding #babyfashion #babyshop #babyset #babylove #babycute #aqiqah #follow #cutebaby #hampers #ibuhamil #souvenir #baby #love #babygirl #babyboy #kids #cute #newborn #family #babyshower #bebe #babies #photography #instagood #handmade #babylove #pregnant #happy #instagram #momlife #fashion #beautiful #girl #cutebaby #babyfashion #pregnancy #like #mom #photooftheday #babiesofinstagram #follow #lindje #bebe #ushqim #femije #baby #shtatezani #shtatzania #dhuratatepersonalizuara #love #babyshower #cokollate #firstbirthday #cakes #ditelindje #babybirthday #idedhuratash #mamiblog #shtatzeni #mom #embelsiratepersonalizuara #torta #ideperdhurata #sweets #madaart #handmade #albania #tirana #porositonline #dhuratapermiqte #dasma
#shtatzania kur mami dhe vellai im moren vesh qe me ne fund prisnim mrekulline tone👶🌈
Get TikTok App