Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

© 2023 TikTok

#mbaje

2.4M views

#600hp#mercedes#there are no words#adrenalin#fyppppppp#mbaje#se#iken#kuajt#190#🤌🏻 created by 🎱 with ALPAY's ALPAY ZÜLEYHA 22.04.2022
#me ket djalin kemi 21 vjet bashk🙏🫀dhe kemi dy quna si drita💎💎🙏#dhe dadhuria jon perforcohet çdo dit e me shum☝️#mbaje trunin se ke femi me rrit😉mos u mer mbas meje se vllai ika punt ne terezi🫡#goviral #goodvibes #CapCutVelocit #tiktokalbaniakosova🇦🇱🇽🇰
Get TikTok App