Skip to main content
Теми

cамогубство і самоушкодження

Нам не все одно

TikTok – це дружня спільнота. Ми сподіваємося, що танці, пісні, милі тварини, пейзажі і комедійні замальовки на нашій платформі можуть принести людям щастя.

Але іноді важко уникнути самотності і стресу. Якщо вам або комусь із ваших знайомих важко або ви думаєте про самоушкодження, ми хочемо, щоб ви знали: ми – поруч і готові допомогти.


Що робить TikTok для підтримки та захисту наших користувачів

Безпека та благополуччя спільноти TikTok – наш пріоритет. Наші нормативні вимоги націлені на підтримку всіх, кому нелегко, і забезпечують доступ до кваліфікованої психологічної допомоги. 

  • Ми не дозволяємо розміщувати контент, який зображує, пропагує, нормалізує або прославляє дії, які можуть призвести до самогубства або самоушкодження. Ми також не дозволяємо користувачам розміщувати контент, який зображує їхню участь або закликає інших брати участь у небезпечних діях, які можуть призвести до серйозних травм або смерті. Тим не менш, ми підтримуємо членів нашої спільноти, які діляться своїм особистим досвідом вирішення цих проблем безпечним способом, щоб підвищити обізнаність і знайти підтримку спільноти. Більше інформації можна знайти тут. Learn more
  • Ми не показуватимемо контент, пов’язаний із самопошкодженням, під час пошуку за допомогою відповідних ключових слів. Замість цього ми хочемо підтримати наших користувачів, надаючи ресурси та доступ до телефонів довіри для надання їм емоційної підтримки. Ми публікуємо номери регіональних гарячих ліній по запобіганню самогубств і координати додаткових місцевих ресурсів, які можуть надати допомогу.
  • TikTok співпрацює з експертами з питань психічного здоров’я, які допомагають нам постійно вдосконалювати наші нормативні вимоги та підходи.
  • У разі якщо наше втручання може допомогти користувачеві, який може зіткнутися з ризиком самоушкодження, команда TikTok також може сповістити місцеві служби екстреної допомоги.

Ресурси

Якщо ви або хтось із ваших знайомих відчуває емоційні труднощі, ви можете звернутися за допомогою.