Skip to main content
Правила

Правила

Реклама та твої дані

Цифрова реклама може бути складною та непрозорою, але ми вважаємо, що цього можна уникнути. Ми прагнемо викладати свої підходи до реклами чітко та простими словами.

Оздоровчий путівник

Щоб краще захистити спільноту, спеціалісти Tiktok разом зі сторонніми експертами розробили засоби, за допомогою яких будь-хто може дізнатися про те, як поліпшити своє благополуччя. Крім того, ми працюємо над формуванням онлайнової спільноти, що завжди готова прийти на допомогу.

керівництво для відповідальних за виховання неповнолітніх

Вітаємо! Ласкаво просимо! Ми знаємо, що ви як вихователі хочете допомогти своїм підліткам дізнатися більше про цифрову безпеку, щоб вони могли краще керувати своєю присутністю в Інтернеті – як зараз, так і в дорослому житті.

Наш підхід до безпеки

Першочергове зобов’язання TikTok – створити сприятливе середовище, де забезпечується безпека нашій спільноті. Наш підхід до безпеки охоплює нормативні вимоги, продукт, практику та партнерів, оскільки ми створюємо спільноту, в якій можуть процвітати творчість та свобода самовираження.

Приватність і безпека на TikTok

Творчість і самовираження – це явища особисті, конфіденційні, приватні. Ми на TikTok це добре знаємо. Саме тому ми озброюємо нашу спільноту багатим арсеналом засобів управління своєю присутністю в мережі і даємо можливість вибору відповідного для них досвіду перебування в TikTok. Ми також знаємо, що, приєднуючись до нашої спільноти, ви довіряєте нам свою інформацію. Ми ретельно стежимо за збереженням цієї інформації і просвіщаємо користувачів про доступні їм засоби забезпечення конфіденційності та безпеки.