Skip to main content
Теми

Проведення чесних виборів

Чесні вибори

TikTok – це платформа, призначена для розваг, спілкування та самовираження, що зазвичай передбачає невимушений Творчий контент. При цьому наші користувачі можуть висловлюватися також на теми, які впливають на життя нашої спільноти, включаючи політичний або пов’язаний з виборами контент, і ми вітаємо будь-які форми самовираження, що не суперечать нашим Правилам спільноти, які покликані допомогти нам зберегти TikTok як гостинний острівець безпеки для всіх.

TikTok не є платформою, куди відразу звертаєшся в пошуках свіжих новин, і ми не приймаємо платну політичну рекламу, але при цьому прагнемо протидіяти поширенню дезінформації на нашій платформі, в тому числі шляхом надання нашим користувачам навчальних матеріалів та інформації з перевірених джерел з таких важливих суспільних тем, як вибори. Наша мета-допомогти TikTok залишатися платформою, на якій процвітає достовірний контент.

Співпраця з експертами

Ми вважаємо, що співпраця допомагає зміцнити наші зусилля по захисту від шкоди і зловживань на нашій платформі, тому ми працюємо з низкою експертів і організацій, щоб допомогти нам підвищити безпеку на TikTok. Ми співпрацюємо з різними організаціями на всіх ринках, де ми присутні. Наприклад, під час президентських виборів у США 2020 року ми працювали з такими організаціями, як Національна асоціація державних секретарів, Міністерство внутрішньої безпеки США, Партнерство з забезпечення чесності виборів і наша Консультативна Рада з питань контенту, що є групою зовнішніх провідних експертів, які надають нам безцінні поради щодо  протидії дезінформації про вибори, розпалюванню ненависті тощо.

Завдяки нашим глобальним партнерським відносинам з організаціями з перевірки фактів, включаючи Agence France-Presse( AFP), Animal Político, Estadão Verifica, Lead Stories, Newtral, Facta, PolitiFact, SciVerify, Teyit & Vishvas News, ми працюємо над обмеженням потенціалу поширення дезінформації на нашій платформі. Ці організації працюють разом з нашою командою внутрішнього розслідування та модерації, щоби перевіряти пов’язану з виборами дезінформацію.

Характеристики продукту

Хештег САБ По всьому світу ми розміщуємо сповіщення на багатьох сторінках з хештегами, пов’язаними з виборами, щоб нагадати людям про необхідність дотримуватися наших Правил спільноти, перевіряти факти та повідомляти про контент, який, на їхню думку, може порушувати наші нормативні вимоги.

Медіаграмотність Щоб допомогти нашій спільноті критично зрозуміти контент, який вони створюють і споживають, ми розробили навчальні відеоролики TikTok, які надають користувачам інструменти, необхідні для того, щоб стати більш просунутими цифровими громадянами.

Наші нормативні вимоги

З метою сприяння виконанню нами своєї місії – надихати на творчість і приносити радість – ми публікуємо Праивл спільноти, в яких ми чітко визначаємо, якого роду контент і дії неприпустимі на TikTok. Ці нормативні правила поширюються на всіх користувачів TikTok і на весь контент, який вони розміщують. Нижче наводиться добірка зазначених правил, які застосовуються найчастіше, коли мова йде про контент, пов’язаний з виборами.

Дезінформація

Дезінформація визначається як контент, який є неточним або хибним. Ми закликаємо нашу спільноту до шанобливого спілкування на важливі для них теми, однак ми не допускаємо розміщення дезінформації, яка завдає шкоди окремим особам, нашій спільноті або широкій громадськості – незалежно від намірів такого розміщення.

Не розміщуйте, не завантажуйте, не транслюйте і не передавайте іншим:

 • Дезінформацію, що розпалює ненависть або сприяє поширенню забобонів
 • Дезінформацію стосовно надзвичайних ситуацій, яка викликає паніку
 • Медичну дезінформація, яка може завдати шкоди фізичному здоров’ю людей
 • Контент, що вводить членів спільноти в оману щодо виборів або інших цивільних процесів
 • Конспірологічний контент, що містить нападки на конкретну захищену групу або заклик до насильницьких дій або заперечує той факт, що сталася насильницька або трагічна подія
 • Цифрові підробки (синтетичні або медійні засоби, що зазнали маніпуляцій), які вводять користувачів в оману шляхом спотворення істинної картини подій і завдають шкоди суб’єктові відео, іншим особам або суспільству

Заборонено:

Здійснювати скоординовані неаутентичні дії (наприклад, створювати акаунти) з метою здійснення впливу на громадську думку або її зміни, вводячи при цьому в оману людей і наше співтовариство щодо особистості власника, місцезнаходження або мети облікового запису

Спроба маскуватися під даними іншої людини

Ми не дозволяємо використовувати облікові записи, в яких користувачі обманним шляхом видають себе за іншу особу або організацію. Якщо надходить підтверджена скарга про те, що користувач видає себе за іншу особу, ми просимо такого користувача змінити свій профіль; в іншому випадку акаунт буде заблоковано або повністю відключено. Ми дозволяємо пародії, коментарі або акаунти шанувальників (фанатів), якщо власник облікового запису вказує в біографії та імені користувача, що даний акаунт є акаунтом шанувальника (фаната) або призначається для коментарів чи пародій і не є пов’язаний з суб’єктом акаунта.

Забороняється видавати себе за іншу особу або організацію з використанням – обманним чином – чужого імені, біографічних даних або фотографій профілю.

Спам і штучне підроблення статистики

Роздуття статистики каналу штучним шляхом включає в себе будь-який контент або діяльність, спрямовану на штучне підвищення популярності на платформі. Ми забороняємо будь-які спроби маніпулювати платформою для збільшення метричних показників взаємодії.

Заборонено:

 • Ділитися інструкціями про те, як штучно збільшувати перегляди, лайки, кількість передплатників, а також кількість пересилань або коментарів
 • Намагатися продавати або купувати або брати участь у продажу або купівлі переглядів, лайків, передплатників, пересилань або коментарів
 • Просувати послуги зі штучної генерації трафіку
  Використовувати кілька акаунтів TikTok під помилковими або шахрайськими приводами для поширення комерційного спаму

Прояви ненависті в поведінці

Тік Ток – це різноманітне та інклюзивне співтовариство, яке не терпить дискримінації. Ми не дозволяємо контент, який містить ненависницькі висловлювання або включає в себе ворожнечу поведінку, – такий контент ми видаляємо з нашої платформи. Ми призупиняємо або забороняємо акаунти, які використовують мову ненависті або пов’язані з нею за межами платформи TikTok.

Не розміщуйте, не завантажуйте, не транслюйте і не діліться ненависницьким контентом, пов’язаним з окремими особами або групами, включаючи:

 • ствердження, що вони фізично, розумово або морально неповноцінні
 • заклики до насильства проти них або його виправдання
 • ствердження, що вони є злочинцями
 • звернення до них як до тварин, неживих предметів або інших нелюдських істот
 • заохочення або виправдання ізоляції, сегрегації або дискримінації щодо них
 • контент, що зображує шкоду, заподіяну людині або групі на підставі захищеної ознаки

Під образливими виразами розуміються принизливі словесні формулювання, спрямовані на приниження етнічної, расової приналежності або будь-яких інших захищених ознак, перерахованих вище. Щоб звести до мінімуму поширення образливих термінів, ми видаляємо всі образи з нашої платформи, за винятком випадків, коли ці терміни повторно присвоєні, використовуються самореферентно (наприклад, в пісні) або не є зневажливими.

Не публікуйте, не завантажуйте, не транслюйте і не діліться контентом, який використовує або включає в себе образи.

Ненависницькі ідеології несумісні з інклюзивним та сприятливим середовищем, що ми його забезпечуємо для нашій спільноти на платформі TikTok. Ми видаляємо контент, що пропагує ненависницькі ідеології.

Не публікуйте:

 • Контент, що пропагує будь-які ідеології ненависті, шляхом позитивного обговорення або демонстрації логотипів, символів, прапорів, гасел, уніформи, вітань, жестів, портретів, ілюстрацій або імен осіб, пов’язаних з цими ідеологіями
 • Контент, який заперечує наявність добре задокументованих насильницьких подій
 • Музику або пісенні тексти, що пропагують ненависницькі ідеології

Тут можна дізнатися більше про наші зусилля з протидії ненависницьким вісловлюваггям, групам та ідеологіям.

Політична реклама

Реклама не може посилатися, просувати або виступати проти кандидата на державну посаду, нинішнього або колишнього політичного лідера, політичної партії, політичної організації або містити контент, що стосується місцевого, державного або федерального питання, що має суспільне значення. Заклики до дії з боку некомерційних організацій або урядових установ можуть бути дозволені, якщо вони не продиктовані партійними політичними мотивами.

Забезпечення дотримання наших вимог

Ми використовуємо різні підходи для захисту наших користувачів і обмежуємо поширення шкідливого контенту і дій, прагнучи створювати в нашому додатку сприятливе і гостинне середовище.

Наш підхід: видаляти контент у разі порушення наших Правил спільноти

Обґрунтування: коли нам стає відомо про контент, який порушує наші Правила спільноти, включаючи дезінформацію або неправдиву інформацію, що завдає шкоди окремим людям, нашій спільноті або широкій громадськості, ми видаляємо такий контент заради підтримки безпеки і автентичності середовища.

Стосовно до виборів: нижче наводиться ряд прикладів контенту, що видаляється: помилкові заяви, спрямовані на підрив довіри до громадських інститутів, – наприклад, заяви про шахрайство з голосами виборців в результаті голосування поштою або заяви про те, що ваш голос не буде зарахований; контент, що спотворює дату виборів; спроби залякати виборців або перешкоджати голосуванню тощо.


Наш підхід: перенаправлення результатів пошуку та хештегів на наші Правила спільноти

Обґрунтування: розміщення контенту на нашій платформі і виразів, пов’язаних з контентом, які порушують наші Правила спільноти, може бути обмежена для забезпечення безпеки в додатку.

Стосовно до виборів: подібні заходи можуть включати перенаправлення виразів, пов’язаних з риторикою ненависті, підбурюванням до насильства або дезінформацією про шахрайство на виборах – наприклад, про збір бюлетенів (відкріпних талонів) третіми особами.


Наш підхід: знизити виявлюваність контенту, в тому числі шляхом перенаправлення результатів пошуку або позбавлення такого контенту права бути рекомендованим для будь-якої стрічки «Рекомендацій для вас»

Обоснование: наша система рекомендацій розроблена з урахуванням вимог безпеки. Деякі види контенту – в тому числі спам, відео, що знаходяться на розгляді, або переглянутий контент, що зображує речі, які можуть шокувати широку аудиторію, яка не вибирала свідомо перегляд такого контенту – можуть не підлягати рекомендації.

Стосовно до виборів: у дану категорію входить переглянутий контент, в якому містяться неперевірені твердження, – наприклад, передчасне оголошення перемоги кандидата до підтвердження результатів; спекуляції про здоров’я кандидата; твердження, що стосуються виборчих дільниць в день виборів, які ще не були перевірені, тощо.


Наш підхід: ніяких обмежень для такого роду контенту на платформі

Обґрунтування: деякі види контенту, які відносяться до категорії освітнього, наукового, художнього або новинного контенту, можуть представляти цінність для суспільних інтересів. Ми визначаємо суспільний інтерес як те, в чому зацікавлена громадськість в цілому, і вважаємо, що добробут громадськості заслуговує визнання і захисту. Тим не менш, ми не допускаємо публікацію таких новинних матеріалів, які підбурюють користувачів до насильства.

Стосовно до виборів: ми можемо не вживати заходів щодо порушення вимог контенту, який вважається новинним. Наприклад, хоч ми і не дозволяємо публікувати контент, що містить сцени насильства, ми не вживаємо заходів проти контенту, що відображає насильство в ході протестів.


Наш підхід: блокування облікового запису із забороною на пряму трансляцію в майбутньому

Обґрунтування: TikTok LIVE надає людям додаткові можливості для автентичного зв’язку зі своєю аудиторією, але користувачі, які бажають вести пряму трансляцію наживо, повинні бути старше 16 років. Від них також очікується сприяння збереженню атмосфери довіри у своїй спільноті. Користувачі, які порушують наші правила спільноти, можуть втратити доступ до даної функції.

Стосовно до виборів: порушенням може вважатися прямий етер, спрямований на підбурювання до насильства або пропаганду ідеології ненависті, змов або дезінформації.


Наш підхід: обліковий запис і весь контент буде видалено.

Обґрунтування: користувачам, які порушують нашу політику нульової терпимості або допускають повторні порушення, може загрожувати блокування акаунта, якщо вони неодноразово і демонстративно порушують кодекс поведінки на платформі.

Стосовно до виборів: наприклад, якщо буде встановлено факт цілеспрямованого використання акаунтів для поширення дезінформації про вибори, такі акаунти буде заблоковано.


Наш підхід: заблокувати доступ з пристрою, в тому числі з усіх пов’язаних з ним акаунтів, а також заблокувати можливість створювати акаунти з цього пристрою в майбутньому.

Обґрунтування: ми блокуємо доступ з пристроїв для тих, хто допускає найсерйозніші порушення наших правил і демонстративно відмовляється дотримуватися Правил спільноти і Умов обслуговування користувача.

Стосовно до виборів: пристрої з декількома обліковими записами, які порушують нашу політику нульової терпимості – наприклад, мережа, задіяна в здійсненні узгоджених неавтентичних діях або втручанні у вибори.


З нашого відділу новин

Supporting our community on Election Day and beyond

Increasing transparency into our elections integrity efforts

TikTok launches in-app guide to the US 2020 elections

Countering hate on TikTok

Combating misinformation and election interference on TikTok

TikTok’s “Be Informed” series stars TikTok creators to educate users about media literacy

How TikTok recommends videos #ForYou

Building to support content, account, and platform integrity