Skip to main content
Теми

COVID-19

Amidst global concerns around the coronavirus (COVID-19) pandemic, we want to share some of the steps we're taking to help the TikTok community stay safe and informed.

Підтримка нашої спільноти протягом всієї пандемії COVID-19

На тлі глобальної стурбованості з приводу коронавірусу (COVID-19) ми хочемо поділитися інформацією про деякі заходи, які ми вживаємо для забезпечення безпеки та інформованості спільноти TikTok. Будучи глобальною платформою, ми прагнемо надавати нашій спільноті доступ до точної інформації у партнерстві з надійними представниками системи охорони здоров’я на місцях. У той же час ми підтримуємо зусилля з подолання наслідків цієї кризи і надання допомоги всім, хто серйозно постраждав від нього.

Підтримка спільнот, які потребують допомоги

Ми всі працюємо зараз в невизначених умовах, і зараз як ніколи важливо, щоб наші віртульні – місцеві та глобальні – спільноти об’єдналися і допомогали тим, хто потребує підтримки. Tik Tok вживає заходів, виділяючи понад 250 мільйонів доларів США на підтримку спільнот, котрі постраждали в цей складний період. TikTok виділить грошові пожертвування, зокрема, наступним організаціям:

  • Фонд допомоги героям системи охорони здоров’я TikTok: медичні працівники – герої цієї глобальної битви, гідні вшанування в співтоваристві TikTok. Ми з великим ентузіазмом ставимося до нашого невеликого внеску на підтримку їх зусиль шляхом направлення 150 млн.дол. США на оплату праці медичного персоналу, закупівлю витратних матеріалів і надання допомоги працівникам охорони здоров’я за роботу в особливо важких умовах. В рамках даної суми було також виділено s 15 млн. дол. На потреби Фонду ЦКЗ для наймання додаткового персоналу в закладах охорони здоров’я як на рівні штату, так і на місцевому рівні. Крім того, виділено 10 млн. дол. США для Альянсу з вакцин Gavi з метою надання допомоги в розробці вакцин від коронавірусу і проведенні програм імунізації в Африці.
  • Фонд допомоги громадам TikTok: для надання критично необхідної допомоги громадам, які постраждали від шкоди здоров’ю та економічного збитку, заподіяного цією кризою, TikTok виділить $40 млн.у вигляді готівки місцевим організаціям, які обслуговують групи, що представляють різноманітні спільноти користувачів TikTok, включаючи музикантів, артистів, медсестер, педагогів і сім’ї, які об’єдналися на платформі. Наприклад, ми пожертвували кошти на користь MusiCares для надання допомоги професіоналам в музичній сфері, економічне становище яких серйозно похитнулося; Національної асоціації ресторанов – для надання допомоги працівникам сфери послуг, яка також опинилася в невизначеному становищі; Національної асоціації вчителів і батьків – для надання допомоги у фінансуванні дистанційного навчання та шкільних обідів. Оскільки всі ми опинилися в нелегкому становищі, ми плануємо виділити 10 млн дол. – таку ж суму, яку пожертвувала наша спільнота – на підтримку тих, хто найбільше цього потребує.
  • Фонд творчого навчання TikTok: TikTok виділить $50 млн. у вигляді грантів працівникам сфери освіти, фаховим експертам і некомерційним організаціям, чиї експертні знання і навички роботи в реальному світі можуть допомогти в поширенні освітньої інформації та корисних навчальних матеріалів в доступному форматі дистанційного навчання.
  • Допомога малим і середнім підприємствам відновитися: TikTok прагне допомогти малим і середнім підприємствам пережити цю кризу, і ми надамо кредити на суму $100 млн.на рекламні цілі, щоб допомогти компаніям знову встати на ноги після того, як відновиться нормальна економічна діяльність.

Партнерство для досягнення більших результатів

Ми сильніші, коли діємо разом, тому ми налагодили співпрацю з низкою місцевих та глобальних організацій, які використовують TikTok для обміну перевіреною інформацією з користувачами. ВООЗ не тільки надає інформацію про COVID-19 через місцеві організації охорони здоровʼя, але і є цінним інформаційним ресурсом для нашої спільноти. У своєму акаунті TikTok ВООЗ публікує відео з основними порадами й фактами: див. @who

  • Місцеві органи охорони здоров’я, зацікавлені в наданні достовірної інформації, можуть зв‘язатися з нами тут.

Завдяки нашому партнерству з Team Halo науковці зі всього світу продовжують публікувати в TikTok відео з актуальною інформацією про вакцину. Ця команда спеціалістів у сфері охорони здоровʼя допомагає підтримувати належний рівень обізнаності нашої спільноти, відповідаючи на всі можливі запитання про всі етапи розробки вакцини та клінічні випробування. Крім того, TikTok безкоштовно надає місце для реклами організаціям і місцевим установам охорони здоровʼя, щоб допомогти нашій спільноті підтримувати належний рівень безпеки, поінформованості й залученості. На цей час компанія TikTok пожертвувала близько 5 млн доларів США на оплату реклами таким організаціям у США.

Ресурси для нашої спільноти

Ми також прагнемо допомогти користувачам в рамках програми, надаючи освітні ресурси і цінну інформацію з достовірних джерел. Ми розміщуємо банери у відео й додаємо нагадування в пошукові запити, що повʼязані з COVID-19 й вакцинами від COVID-19. Натискаючи на ці ресурси, користувачі можуть переглянути вебсайти місцевих організацій охорони здоровʼя з докладною інформацією про COVID-19 і вакцини від COVID-19.

Хоча такі ресурси не є основною причиною, чому користувачі приходять у TikTok, ми хочемо інтегрувати цю інформацію в креативний контент, який подобається нашим користувачам. Ми вважаємо, що найкращий спосіб боротися з дезінформацією — це привабливий інформативний контент. Саме тому, ми залучаємо спеціалістів галузі охорони здоровʼя для створення контенту, який знаходить відгук серед наших користувачів.

Одна із місій TikTok — надихати на творчість і приносити радість, яка сьогодні потрібна, як ніколи. Світ переживає нелегкі часи, однак коли ми разом, ми можемо побороти будь-яку загрозу. Ми просимо учасників нашої спільноти берегти себе й одне одного.

Боротьба з медичною дезінформацією

Правила спільноти TikTok забороняють публікацію контенту, що містить неправдиву або оманливу інформацію, включно з дезінформацією про COVID-19 і вакцини, а також дезінформацію, спрямовану проти вакцинації в ширшому контексті. Крім того, ми забороняємо розміщувати платну рекламу, що пропагує відмову від вакцинації. Ми розглядаємо кожну заявку на розміщення реклами або заклик до участі в діях щодо вакцин COVID-19 індивідуально, з урахуванням відповідності інтересам громадського здоровʼя та безпеки. TikTok залучає спеціалістів галузі, громадськість, представників сфери охорони здоровʼя і нашу консультативну раду з питань контенту для розробки політик і стратегій їх дотримання в умовах постійного розвитку контенту, що публікується на платформі. TikTok уживає різноманітні проактивні заходи для боротьби з дезінформацією.

  • Ми надаємо доступ до перевіреної інформації про COVID-19 й вакцини в нашому застосунку.
  • Наші кваліфіковані групи спеціалістів виявляють і вилучають неправдивий або оманливий контент, а також акаунти, які поширюють дезінформацію. Крім того, учасники нашої спільноти можуть поскаржитися на дезінформацію безпосередньо в застосунку.
  • Наші партнери, як-от Politifact, Lead Stories, Science Feedback і AFP, перевіряють інформацію і допомагають оцінювати правдивість контенту. Якщо за результатами перевірки фактів нам не вдасться прийняти однозначне рішення про правдивість контенту, ми обмежимо потрапляння контенту в стрічку «Рекомендації» інших користувачів, щоб уникнути поширення дезінформації.
  • Ми співпрацюємо з провідними платформами з виявлення загроз, щоб ідентифікувати підозрілих осіб або активність.
  • Ми докладаємо різноманітні зусилля, щоб контент із закликами проти вакцинації та дезінформацією про COVID-19 було важче знайти. Окрім вилучення контенту, ми також перенаправляємо пошукові запити, повʼязані з дезінформацією про вакцини або COVID-19, на сторінку з нашими Правилами спільноти, а також не здійснюємо автозаповнення хештегів, повʼязаних із закликами проти вакцин, у пошуку.

Користувачам TikTok, які хочуть переглянути контент із хештегами на тему коронавірусної хвороби, ми показуємо сповіщення, натиснувши на яке, можна перейти безпосередньо на вебсайт ВООЗ або місцевих установ охорони здоровʼя, а також нагадуємо про можливість поскаржитися на контент, який порушує наші Правила спільноти.

Захист нашої глобальної команди

Як глобальна компанія, ми приділяємо першорядне значення безпеці наших співробітників і всього навколишнього світу. Виходячи з даних цілей, ми ввели правила роботи на дому для наших глобальних команд і тимчасово скасували міжнародні відрядження. Ми продовжуємо оцінювати поточну ситуацію і, згідно вказівок авторитетних органів охорони здоров’я, будемо коригувати наші заходи в міру необхідності.

Єднання глобальної спільноти

У ці важкі часи ми хочемо підтримати наших користувачів по всьому світу позитивними і корисними діями. Наприклад, ми запустили серію веселих і пізнавальних програм в прямому етері під рубрикою #HappyAtHome з метою привнести трохи більше легкості і дати користувачам якусь віддушину, а також донести, що всі ми несемо відповідальність і зобов’язані дотримуватися відповідних вимог – не виходити з дому, допомагаючи тим самим зупинити поширення коронавірусу. Крім того, компанія Procter & Gamble в партнерстві з TikTok і органами охорони здоров’я запустила програму #DistanceDance, яка у веселому і творчому ключі рекомендує всім залишатися вдома і дотримуватися соціальне дистанціювання, щоб сприяти уповільненню поширення коронавірусу, а також закликати своїх друзів робити те ж саме. Крім того, ми співпрацюємо з ВООЗ у просуванні глобального челенджу #SafeHands, спрямованого на поліпшення дотримання вимог гігієни без відчуття зайвої тривоги. З тих пір як ВООЗ запустила цей проект, ми були вражені тим, наскільки наше співтовариство прихильне справі запобігання поширенню вірусу: багато користувачів опублікували пісні і звуки, за допомогою яких вони закликають всіх ретельного мити руки.

как #ghencovychallenge (запоминающаяся песня и танец), разработанные TikTok во хэштеги, как #quarantine, позволяют пользователям делиться опытом работы или Поки експерти в галузі охорони здоров’я дають поради про те, як пережити цей період, ми також раді бачити, що спільнота TikTok продовжує використовувати свій творчий потенціал для взаємної мотивації. Організовані тренди – такі, ак #ghencovychallenge (пісня чи танець, що запам’ятовується, – розроблено в’єтнамським TikTok), – допомагають перетворити процес миття рук на щось цікаве, а такі хештеги, як #quarantine, дозволяють користувачам ділитися досвідом роботи або навчання вдома.

Місія TikTok – надихати на творчість і приносити радість, а потреба в радості і позитиві рідко була більш акутальною, ніж сьогодні. Цей період є важким для всього світу, але, можливо, наше загальне почуття заклопотаності зближує нас. Ми високо цінуємо те, що наші користувачі добрі до самих себе і один до одного. У цьому ми бачимо можливість об’єднатися як спільнота, зрозуміти, що всі ми як і раніше пов’язані один з одним, і визнати важливість надання допомоги для того, щоб підтримати, підбадьорити і один одного і навіть підняти один одному настрій. Те, що наші глобальні користувачі поділяють дане почуття, вселяє в нас оптимізм.