Skip to main content
Теми

COVID-19

Amidst global concerns around the coronavirus (COVID-19) pandemic, we want to share some of the steps we're taking to help the TikTok community stay safe and informed.

Підтримка нашої спільноти протягом всієї пандемії COVID-19

На тлі глобальної стурбованості з приводу коронавірусу (COVID-19) ми хочемо поділитися інформацією про деякі заходи, які ми вживаємо для забезпечення безпеки та інформованості спільноти TikTok. Будучи глобальною платформою, ми прагнемо надавати нашій спільноті доступ до точної інформації у партнерстві з надійними представниками системи охорони здоров’я на місцях. У той же час ми підтримуємо зусилля з подолання наслідків цієї кризи і надання допомоги всім, хто серйозно постраждав від нього.

Підтримка спільнот, які потребують допомоги

Ми всі працюємо зараз в невизначених умовах, і зараз як ніколи важливо, щоб наші віртульні – місцеві та глобальні – спільноти об’єдналися і допомогали тим, хто потребує підтримки. Tik Tok вживає заходів, виділяючи понад 250 мільйонів доларів США на підтримку спільнот, котрі постраждали в цей складний період. TikTok виділить грошові пожертвування, зокрема, наступним організаціям:

  • Фонд допомоги героям системи охорони здоров’я TikTok: медичні працівники – герої цієї глобальної битви, гідні вшанування в співтоваристві TikTok. Ми з великим ентузіазмом ставимося до нашого невеликого внеску на підтримку їх зусиль шляхом направлення 150 млн.дол. США на оплату праці медичного персоналу, закупівлю витратних матеріалів і надання допомоги працівникам охорони здоров’я за роботу в особливо важких умовах. В рамках даної суми було також виділено s 15 млн. дол. На потреби Фонду ЦКЗ для наймання додаткового персоналу в закладах охорони здоров’я як на рівні штату, так і на місцевому рівні. Крім того, виділено 10 млн. дол. США для Альянсу з вакцин Gavi з метою надання допомоги в розробці вакцин від коронавірусу і проведенні програм імунізації в Африці.
  • Фонд допомоги громадам TikTok: для надання критично необхідної допомоги громадам, які постраждали від шкоди здоров’ю та економічного збитку, заподіяного цією кризою, TikTok виділить $40 млн.у вигляді готівки місцевим організаціям, які обслуговують групи, що представляють різноманітні спільноти користувачів TikTok, включаючи музикантів, артистів, медсестер, педагогів і сім’ї, які об’єдналися на платформі. Наприклад, ми пожертвували кошти на користь MusiCares для надання допомоги професіоналам в музичній сфері, економічне становище яких серйозно похитнулося; Національної асоціації ресторанов – для надання допомоги працівникам сфери послуг, яка також опинилася в невизначеному становищі; Національної асоціації вчителів і батьків – для надання допомоги у фінансуванні дистанційного навчання та шкільних обідів. Оскільки всі ми опинилися в нелегкому становищі, ми плануємо виділити 10 млн дол. – таку ж суму, яку пожертвувала наша спільнота – на підтримку тих, хто найбільше цього потребує.
  • Фонд творчого навчання TikTok: TikTok виділить $50 млн. у вигляді грантів працівникам сфери освіти, фаховим експертам і некомерційним організаціям, чиї експертні знання і навички роботи в реальному світі можуть допомогти в поширенні освітньої інформації та корисних навчальних матеріалів в доступному форматі дистанційного навчання.
  • Допомога малим і середнім підприємствам відновитися: TikTok прагне допомогти малим і середнім підприємствам пережити цю кризу, і ми надамо кредити на суму $100 млн.на рекламні цілі, щоб допомогти компаніям знову встати на ноги після того, як відновиться нормальна економічна діяльність.

Партнерство для досягнення більших результатів

Ми сильніші, коли діємо разом, тому ми налагодили співпрацю з низкою місцевих та глобальних організацій, які використовують TikTok для обміну перевіреною інформацією з користувачами. До переліку довірених організацій, які використовують свої облікові записи для надання порад щодо сприяння безпеці та просування здорового способу життя, входять наступні:

  • Всесвітня організація охорони Здоров’я – знайти тут: @who
  • Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – знайти тут: @ifrc
  • … а також багато інших організацій. Місцеві органи охорони здоров’я, зацікавлені в наданні достовірної інформації, можуть зв‘язатися з нами тут.

Щоби допомогти організаціям і відомствам швидко і ефективно інформувати громадськість, ми надаємо простір в популярних рекламних стрічках на суму 25 млн.дол. США для НУО, надійних джерел інформації про охорону здоров’я та місцевих органів влади, що дозволить їм передавати важливі повідомлення мільйонам людей і значимо залучати спільноту TikTok.

Ресурси для нашої спільноти

Ми також прагнемо допомогти користувачам в рамках програми, надаючи освітні ресурси і цінну інформацію з достовірних джерел. Сюди входить інформаційна сторінка, що пропонує фактологічні дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я, відповіді на загальні питання, поради щодо забезпечення безпеки, а також інформація, що розвінчує поширені міфи про COVID-19 і вакцини.

Хоча цей ресурс не є основною причиною того, що користувачі приходять до TikTok, ми хочемо переконатися, що він легко доступний на тлі творчого вмісту, який вони користуються. На інформаційну сторінку можна зайти зі сторінки “цікаве”, а коли користувачі будуть шукати теми, пов’язані з коронавірусом, вони також знайдуть відео з перевірених акаунтів, які надають достовірну інформацію з надійних джерел. Ми також розміщуємо посилання на цю інформаційну сторінку у відеороликах, стосуватися коронавірусу. Ми також розмістили на платформі навчальні передачі в прямій трансляції від представників ВООЗ, МФЧХ і популярних програм на підтримку громадської охорони здоров’я і науки – такі, як Білл Най (Bill Nye the Science Guy). Всі ці кроки спрямовано на те, щоб наша спільнота могла отримати всю інформацію, необхідну для забезпечення безпеки та запобігання поширенню коронавірусу.

Сприяння здоровому дискурсу

Запобігання поширенню коронавірусу вимагає не тільки забезпечення доступу до точної інформації, але і вжиття заходів щодо обмеження поширення на платформі TikTok неправдивої інформації або інформації, що вводить в оману. З цією метою ми використовуємо зважений підхід і прагнемо звести до мінімуму поширення дезінформації на платформі.

Оскільки ми підключаємо користувачів до авторитетних джерел інформації про охорону здоров’я, ми також пропонуємо функціонал і інструменти, які дозволяють користувачам оцінювати контент, з яким вони взаємодіють на платформі. Для користувачів TikTok, які вирішили переглянути хештеги, пов’язані з коронавірусом, ми розміщуємо повідомлення в додатку, яке містить прості посилання на місцеви ресурси з питань охорони здоров’я і нагадує користувачам про необхідність повідомляти про вміст, що порушує наші Правила спільноти.

Щоб уникнути будь-яких сумнівів, наші правила забороняють поширення дезінформації з метою обману або введення в оману громадськості. Ми закликаємо наших користувачів спілкуватися в шанобливому ключі на теми, що мають для них значення, але в той же час дезінформація, яка може завдати шкоди здоров’ю людини або шкоди громадській безпеці в більш широкому сенсі, видаляється.

У світлі пандемії ми діємо з максимальною обережністю при розгляді повідомлень (скарг), де йдеться про дезінформацію, яка може завдати шкоди нашій спільноті або широкій громадськості. 

З липня 2020 року наш хаб з інформацією щодо COVID-19 набрав більше ніж 5 мільярдів переглядів в усьому світі. Крім того, ми вилучили більше ніж 250000 відео з інформацією про COVID, що не відповідала дійсності. Більше ніж 81% із них було вилучено до того, як на них поскаржилися, 80% вилучено протягом 24 годин, а більше ніж 63% вилучено без переглядів.

Як завжди, ми намагаємося звести до мінімуму можливість заподіяння шкоди і зловживань. Ми продовжуємо вкладати кошти в здійснення заходів, спрямованих на захист цілісності платформи. В якості додаткової заходи по скороченню поширення дезінформації ми налагодили співпрацю зі сторонніми організаціями, що займаються перевіркою фактів, включаючи такі організації, як Politifact, Lead Stories, SciVerify, а також AFP і Vishvas News, щоб гарантувати, що TikTok і надалі залишиться платформою, на якій може процвітати автентичний контент.

Захист нашої глобальної команди

Як глобальна компанія, ми приділяємо першорядне значення безпеці наших співробітників і всього навколишнього світу. Виходячи з даних цілей, ми ввели правила роботи на дому для наших глобальних команд і тимчасово скасували міжнародні відрядження. Ми продовжуємо оцінювати поточну ситуацію і, згідно вказівок авторитетних органів охорони здоров’я, будемо коригувати наші заходи в міру необхідності.

Єднання глобальної спільноти

У ці важкі часи ми хочемо підтримати наших користувачів по всьому світу позитивними і корисними діями. Наприклад, ми запустили серію веселих і пізнавальних програм в прямому етері під рубрикою #HappyAtHome з метою привнести трохи більше легкості і дати користувачам якусь віддушину, а також донести, що всі ми несемо відповідальність і зобов’язані дотримуватися відповідних вимог – не виходити з дому, допомагаючи тим самим зупинити поширення коронавірусу. Крім того, компанія Procter & Gamble в партнерстві з TikTok і органами охорони здоров’я запустила програму #DistanceDance, яка у веселому і творчому ключі рекомендує всім залишатися вдома і дотримуватися соціальне дистанціювання, щоб сприяти уповільненню поширення коронавірусу, а також закликати своїх друзів робити те ж саме. Крім того, ми співпрацюємо з ВООЗ у просуванні глобального челенджу #SafeHands, спрямованого на поліпшення дотримання вимог гігієни без відчуття зайвої тривоги. З тих пір як ВООЗ запустила цей проект, ми були вражені тим, наскільки наше співтовариство прихильне справі запобігання поширенню вірусу: багато користувачів опублікували пісні і звуки, за допомогою яких вони закликають всіх ретельного мити руки.

как #ghencovychallenge (запоминающаяся песня и танец), разработанные TikTok во хэштеги, как #quarantine, позволяют пользователям делиться опытом работы или Поки експерти в галузі охорони здоров’я дають поради про те, як пережити цей період, ми також раді бачити, що спільнота TikTok продовжує використовувати свій творчий потенціал для взаємної мотивації. Організовані тренди – такі, ак #ghencovychallenge (пісня чи танець, що запам’ятовується, – розроблено в’єтнамським TikTok), – допомагають перетворити процес миття рук на щось цікаве, а такі хештеги, як #quarantine, дозволяють користувачам ділитися досвідом роботи або навчання вдома.

Місія TikTok – надихати на творчість і приносити радість, а потреба в радості і позитиві рідко була більш акутальною, ніж сьогодні. Цей період є важким для всього світу, але, можливо, наше загальне почуття заклопотаності зближує нас. Ми високо цінуємо те, що наші користувачі добрі до самих себе і один до одного. У цьому ми бачимо можливість об’єднатися як спільнота, зрозуміти, що всі ми як і раніше пов’язані один з одним, і визнати важливість надання допомоги для того, щоб підтримати, підбадьорити і один одного і навіть підняти один одному настрій. Те, що наші глобальні користувачі поділяють дане почуття, вселяє в нас оптимізм.