Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

tadasvinokur

Tadas Vinokuras

7Following
8Followers
130Likes

My view of politics in Lithuania and around the world!

ŠIMAŠIUS BAIGIA SUSIAURINTI VISAS GATVES. TURIU ĮRODYMUS.

Kadangi tulžies liejimas ant „gatvių siaurinimo“ su diena tik stiprėja, nusprendžiau nusipirkti matavimo ruletę ir pagaliau išsiaiškinti, ar išdegė R. Šimašiaus planas sugadinti visas sostinės gatves. Deja, su giliu liūdesiu pranešu, kad didžioji dalis senamiesčio gatvių išties tapo mero-chuligano aukomis, - čia normaliam vilniečiui pravažiuoti su BMW x5 darosi nebeįmanoma.

O jei rimtai, tai bėda ta, kad R. Šimašius—siaurindamas kelius—taip ir nepasiūlė kokybiškos, patrauklios alternatyvos automobiliui. Kitaip tariant, jo vykdoma politika tik supriešino kelių eismo dalyvius, kurstė susierzinimą, o patrauklios alternatyvos vairavimui taip ir nesukūrė. Negana to, R. Šimašius į viešojo transporto efektyvinimą tiesiog numojo ranka: po pandemijos kelionės miesto transportu sumažėjo 20 proc. Todėl savo, kaip kandidato į Vilniaus tarybą, programoje esu pasiryžęs siekti:

✅Kad viešąjį transportą pamėgtų visi, – kad jis būtų ne tik kokybiškas, patogus, bet ir nemokamas.

✅Kad pagrindinės paslaugos visiems vilniečiams būtų pasiekiamos per 15-os minučių kelionę pėsčiomis, autobusu ar dviračiu.

✅Kad darbo vietas jie galėtų pasiekti ne ilgiau, kaip per 45 min. O vaikai, keliaudami į mokyklą, persėstų ne daugiau, kaip vieną kartą.

✅Kad miestas taptų vis patogesnis neįgaliesiems: jie galėtų lengvai patekti į įvairias miesto įstaigas, jų poreikiams būtų pritaikytos stotelės, šaligatviai, laiptai ir pan.

✅Mano ir mano bendraminčių siekiamybė - Vilniaus metropoliteno projekto įgyvendinimas, kuris visiems laikams išspręs miesto susisiekimo problemas.

✅Sostinei reikia ir išplėtotos greitųjų autobusų (BTR) sistemos. Kitokio, pertvarkyto, „Statyk ir važiuok“ aikštelių išdėstymo mieste: aikštelės turi atsidurti strateginėse miesto vietose, prie pagrindinių transporto mazgų.

Visą programą rasite čia: www.tadasvinokuras.lt
Get TikTok App