Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

standsofheroes

Трибуна Героїв

0Following
71Followers
932Likes

Підтримка родин загиблих футбольних фанатів України http://standsofheroes.com/

До вашої уваги розповідь про життя Руслана «Руха» Майданника - фаната "Кривбасу" (Кривий Ріг), який загинув 24 червня 2022 року під Чугуєвом (Харківської обл).

Руслан Майданник був відданим фанатом криворізького футбольного клубу, представляв колектив «Тільки Кривбас». Намагався не пропускати жодного матчу улюбленої команди, був барабанщиком на секторі та душею будь-якої компанії. З початку повномасштабної війни захищав Україну в складі 92-ї механізованої бригади ім. Івана Сірка та загинув разом з рідним дядьком.

Це відео продовжує серію сюжетів, присвячених полеглим Героям з фанатських секторів, що віддали свої життя у війні за наше вільне майбутнє. Про мужність і відвагу вірного сина України та патріота свого міста розповідають його мама, брат, а також одноклубники з колективу.

Історія доступна на нашому YouTube каналі.
Посилання на нього у шапці профілю.
18-й тур чемпіонату України з футболу було проголошено «Туром пам’яті». Матчі, що відбувалися з 17 по 19 березня починалися з хвилини мовчання на честь футбольних фанатів, котрі віддали життя захищаючи рідну землю.

Окрім цього, три з восьми зустрічей звітного туру починалися з виходу на поле сімей полеглих воїнів. Гру між "Динамо" та луганською "Зорею" в Києві розпочали діти Олексія «Солдата» Рубцова - відомого фаната столичного клубу. Для символічного першого удару по м'ячу перед матчем між "Вересом" та СК "Дніпро-1" запросили дружину Віталія «Вітахи» Стиби - представника фанатскього руху Рівного. Гру між "Шахтарем" та "Рухом" у Львові відвідали родини В’ячеслава «Сяви» Матвієнка та Романа «Сєдого» Кузіна, відданих фанатів донецького клубу.

Цей тур став чудовим прикладом гуртування великої футбольної родини в скрутні часи важких втрат, коли непоступливі суперники на полі, об'єднуються поза ним, аби допомогти тим, хто зараз цього потребує. Окремо варто відзначити рівень організації клубів, котрі запросили до себе родини фанатів. Долучившись до цієї ініціативи, команди поставилися до проведення заходів зі вшанування пам'яті Героїв дуже відкрито та показали готовність підтримувати та допомагати.

Маємо сподівання, що в подальшому подібні «Тури пам’яті» за спільної ініціативи УПЛ і фонду "Трибуна Героїв", ще не раз пройдуть українськими стадіонами та стануть традиційною можливість для всіх охочих допомогти тим, чиї близькі не повернулися з цієї війни.
До вашої уваги розповідь про життя Олександра «Дєрзкого» Русака - фаната футбольного клубу “Дніпро”, представника колективу «Дерзость и Молодость».

Олександр Русак був відомим представником фанатської трибуни “Дніпра” і багато часу приділяв роботі з молоддю, на яку мав чималий вплив, а свій позивний отримав за виняткові сміливість та рішучість. Активний учасник Революції Гідності, що встигав брати участь в подіях на столичному Майдані, а також у рідному місті. З початком війни на сході України, «Дєрзкий» став одним з перших фанатів, котрі долучилися до новоствореного тоді «Азову».

Це відео продовжує серію сюжетів, присвячених полеглим Героям з фанатських секторів, котрі віддали свої життя у війні за вільне майбутнє України. Ви дізнаєтесь історію родини, в якої війна забрала не лише сина, але й його батька. Після втрати Олександра, Олег Русак також став бійцем «Азову» та продовжував захищати Україну вже під час повномасштабної війни.

Про двох Героїв своєї родини розповідає Лариса Андріївна - мама Олександра, а також його друзі з фанатського сектору “Дніпра”.

Історія доступна на нашому YouTube каналі.
Посилання на нього у шапці профілю.
До вашої уваги розповідь про життя Єгора «Біра» Біркуна - фаната "Кривбасу" (Кривий Ріг), який загинув 22 березня 2022 року при обороні Маріуполя.

Єгор Біркун був бійцем «Азову» та перспективним спортсменом, котрий попри свій молодий вік, вже мав багато досягнень у змішаних єдиноборствах. З початком повномасштабної війни він вирушив на допомогу своїм побратимам у Маріуполь, де поліг зі зброєю в руках. Рівно рік тому, в день своєї загибелі, «Бір» мав готуватися до виступу за збірну України на чемпіонаті світу з ММА, але обрав шлях Воїна і до останнього бився за свою землю.

Це відео продовжує серію сюжетів, присвячених полеглим Героям з фанатських секторів, що віддали свої життя у війні за наше вільне майбутнє. Про мужність і відвагу вірного сина України та патріота свого міста розповідають його мама, найближчі друзі, а також один з учнів, якого Єгор встиг виховати, передавши свої життєві принципи та переконання.

Історія доступна на нашому YouTube каналі.
Посилання на нього у шапці профілю.
До вашої уваги розповідь про життя Івана «Фаната» Лєщєнкова - ультрас "Зорі" (Луганськ), який загинув 14 липня 2022 року в Харківській області.

Іван Лєщєнков служив розвідником 93-ї бригади «Холодний Яр» і за життя був не надто відомий широкому загалу. Але історія військової звитяги мужнього сина України варта того, аби її дізналися якомога більше людей. Народжений в Луганській обл, «Фанат» не пробачив ворожого вторгнення на рідні землі та розпочав боротьбу з окупантами і проросійськими колаборантами задовго до старту повномасштабої війни.

Це відео продовжує серію сюжетів, присвячених полеглим Героям з фанатських секторів, котрі віддали свої життя у війні за вільне майбутнє України. Ви можете побачити не стільки подробиці військової діяльності, а скоріше історію живої людини, у спогадах його близьких. Про те, що не пишуть у формальних некрологах. Про те, що показує футбольного ультрас на війні під незвичним кутом.

Історія доступна на нашому YouTube каналі.
Сьогодні, 27.02 грою “Олександрія” - “Металіст - 1925” поновлюються матчі серед команд УПЛ. В звичайний час та за інших обставин, повернення футболу після зимової перерви - це те, на що чекають справжні фанати, передчуваючи зустріч з друзями на стадіоні та плануючи свої справи згідно календаря виїзних матчів улюбленої команди.

На жаль, цього року все зовсім інакше. Як і раніше, змагання повертаються в обумовлені дати. Проте, зі зрозумілих причин, фанатські сектори цієї весни будуть порожніми. Полишивши футбольні справи до кращих часів, більшість ультрас беруть участь в захисті Батьківщини від російських окупантів.

Розуміючи це, відомі гравці українських футбольних клубів, члени футбольної родини, записали звернення до фанатської спільноти країни, в якому дякують Воїнам за їхню сміливість та рішучість проявлені при обороні українських міст. Також футболісти наголосили, що пам’ятають та шанують пожертву тих, завдяки кому український футбол буде існувати й надалі.

Свій коментар до цього відео залишив також Володимир Єзерський.
«Перед поверненням великого футболу на українські стадіони, я радий долучитися до цього звернення та повністю підтримую кожне слово.

Складно переоцінити подвиг українських футбольних фанатів, які одними з перших стали на захист рідної землі, ще починаючи з 2014 року. Саме тому, я підтримував благодійний фонд “Трибуна Героїв” від самого початку його діяльності та продовжую казати, що сьогодні футбольна родина має бути згуртована як ніколи.

Прийде час, і ми зможемо знову зустрітися на стадіонах нашої вільної Батьківщини, порадіємо красивій грі на полі та згадаємо всіх Героїв цієї війни.»
Футболісти українських клубів звернулися до родин полеглих на війні футбольних фанатів, аби вчергове висловити пошану вірним синам своєї Батьківщини, а також запевнити сім’ї Героїв у підтримці, яку спортсмени продовжать надавати зі свого боку.

Дане звернення є також закликом до всієї футбольної родини - згуртуватися заради спільної мети. На жаль, кількість загиблих на війні з окупантами з кожним днем зростає. Продовжує нести втрати і фанатська спільнота.

Свій коментар до цього відео залишив також Тарас Степаненко - гравець донецького “Шахтаря” та збірної України: - “Всім привіт!
Сьогодні ми, разом з відомими українськими футболістами, хочемо вчергове подякувати всім футбольним фанатам, котрі стали на захист нашої країни, а також вшанувати пам’ять полеглих на війні з росією.

Я радий, що можу бути частиною великої футбольної родини та долучитися до підтримки тих, хто найбільше цього потребує. Закликаю всіх не забувати про добрі та дійсно важливі справи і допомагати фонду “Трибуна Героїв”, - зазначив він.
Get TikTok App