Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

perdormire.mk

PerDormire.mk

1Following
3Followers
73Likes

Највисокиот италијански квалитет - 12години во Македонија 👑 | www.perdormire.mk

🖤BLACK WEEK🖤 до ❣️-25%❣️ попуст на најдобрите јоргани и перници исполнети со супериорно перје од гуска. 💫
👉 Лесни и удобни, антиалергиски и антибактериски јоргани кои одржуваат константна температура на телото во текот на годината. 🥰
👉 Одлична поддршка и без болки на главата и вратот со перниците од пердув
👉 Сертифицирани со OEKO-TEX STANDARD 100 - гаранција за квалитет и испитан состав
👉 100% природна памучна навлака кај перниците и јорганите
👉 Најприроден начин на изработка

Искористете го попустот од 27.11.2023 до 02.12.2023 за производи кои ќе донесат зрав сон кој оддамна сте го посакувале. 🥰

Ве очекуваме во нашите салони заедно да одбереме производ кој ќе ги задоволи сите ваши критериуми. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
🖤BLACK WEEK🖤 со ❣️-20%❣️ попуст на ергономски сертифицирани латофлекси кои значително го подобруваат квалитетот на сонот, а со тоа и квалитетот на вашиот живот. 💫
Латофлекси кои овозможуваат идеална поддршка за секој различен дел од телото. ❤️ Достапни во фиксна варијанта, рачен механизам и електирчен механизам на подигање.

Искористете го попустот од 27.11.2023 до 02.12.2023 за производи кои ќе донесат зрав сон кој оддамна сте го посакувале. 🥰

Ве очекуваме во нашите салони заедно да одбереме производ кој ќе ги задоволи сите ваши критериуми. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
🖤BLACK WEEK🖤 Попусти до ❣️-25%❣️ на ергономски сертифицирани перници кои значително го подобруваат квалитетот на сонот, а со тоа и квалитетот на вашиот живот. 💫 Перници изработени од природни материјали, антиалергиски и антибактериски. 💫
👉 Една купена перница ❣️-20%❣️
👉 Две или повеќе купени перници ❣️-25%❣️

Искористете го попустот од 27.11.2023 до 02.12.2023 за производи кои ќе донесат зрав сон кој оддамна сте го посакувале. 🥰

Ве очекуваме во нашите салони заедно да одбереме производ кој ќе ги задоволи сите ваши критериуми. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
🖤BLACK WEEK🖤 Попусти до ❣️-40%❣️ на ергономски сертифицирани душеци кои значително го подобруваат квалитетот на сонот, а со тоа и квалитетот на вашиот живот. 💫 Душеци изработени од природни материјали со употреба на врвна технологија. 💫

Искористете го попустот од 27.11.2023 до 02.12.2023 за производи кои ќе донесат зрав сон кој оддамна сте го посакувале. 🥰

Ве очекуваме во нашите салони заедно да одбереме производ кој ќе ги задоволи сите ваши критериуми. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
Долгоочекуваните 🖤BLACK WEEK❤️ попусти пристигнуваат оваа недела во салоните на PerDormire. 🌟
🌟 До ❣️-40%❣️ попуст на најдобрите италијански сертифицирани производи за благосостојба на вашето тело.
🌟 Искористете го периодот од 27.11-02.12.2023 за голема промена кон поздрав и поквалитетен сон.
🌟 Ве очекуваме во нашите салони, заедно да одбереме производи за сон кој оддамна сте го посакувале. 💫💫💫 Се гледаме. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
#foryou #foryoupage #foryourpage #foru #forupage #4u
Одличната поддршка на вратот започнува со перницата Dual Natura. 💫🥰
🌟 Перницата Dual Natura е изработена од високоеластична Visco Mind пена која има одлични ергономски својства. Во средишниот дел од перницата има инсертирано Bio Soya Mind пена која е збогатена со природни масла од соја. 
🌟 Овој иновативен материјал нуди посебна релаксација на вратот и главата, овозможувајќи хидратација и еластичност на кожата за време на спиењето. Истовремено овозможува заштита од алергии и бактерии. 
🌟 Dual Natura содржи двострана BeFresh навлака со зимска и летна страна, а со тоа гарантира удобен сон во текот на целата година. Истата се отстранува и се пере.

Дознајте повеќе и тестирајте го овој производ во нашите салони. 💫
Ве очекуваме. 

СКОПЈЕ 
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress  #bed  #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје  #foryou #добраноќ  #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #foryoupage #foryourpage
Кога мислиме на здрав сон поврзан со природата, мислиме на душекот Nature. 🌱🥰

Уникатната навлака од 100% природни фибри од коноп и лен го прави овој душек совршен за спиење. 💫

👉 Навлаката на душекот е составена од зимска и летна страна. Зимската страна е составена од волна од камила во комбинација со Extra Soft пена, додека летната страна е составена од фибри од лен во комбинација со Extra Soft пена. Со тоа удобниот сон е гарантиран во текот на целата година. Навлаката целосно се отстанува и се пере.

👉 Внатрешноста е составена од слој од Латекс со 7 зони на поддршка, Bio Waterfoam пена со етерични масла со одлични ортопедски својства, слој од природен коноп и независни федери обвиткани во џебно јадро кои нудат поддршка на 7 диференцијални зони на телото.

👉 Душекот може да се нарача во стандардните димензии, но и во секоја димензија по нарачка.

Дознајте повеќе и тестирајте го овој производ во нашите салони.
Ве очекуваме.

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #foryou #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #foryoupage #sleeping #designforwellness #goodnight
Одлични ортопедски својства со Life Plus душекот. 💫❤️
👉 Неговата ткаенина е изработена од 100% антиалергиски фибри.
👉 Навлаката е изработена странично со Air Space ткаенина за максимална транспирација и перфектна вентилација на душекот.
👉 Полнењето се состои од 100% антиалергиски фибри, додека навлаката целосно се отстранува и се пере.
👉 Душекот Life Plus се состои од горен и долен слој на Visco Mind® ергономска пена која се прилагодува на структурата на телото без да се создават потисни точки. Пената е целосно перфорирана за максимална природна циркулација на воздух.
👉 Во средишниот дел на душекот се наоѓа слој од Waterfoam пена со ортопедски својства, овозможува одлична поддршка на ‘рбетот за време на спиењето и рамномерно го дистрибуира притисокот од телото врз целиот душек.

🌟 Квалитетот на вашиот сон е еднаков на квалитетот на вашиот живот. 🌟

💫 Тестирајте го овој производ. 💫
Посетете ги нашите салони и дознајте повеќе за нашите производи.

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
❣️ -15% ПОПУСТ НА СИТЕ ЈОРГАНИ, ЦЕЛ ОКТОМВРИ❣️
Го издвојуваме јорганот UNGHERESE кој ќе биде неизбежен дел од вашите топли зимски ноќи. Составен е од 100% ситно бело пердувче со потекло од Унгарија. Навлаката е составена од 100% природен памук. 🌟

👇 Достапни димензии 👇
✅ 155х220cm
✅ 250x220cm

_________
Италијанскиот бренд Daunex е синоним за квалитет кој секојдневно се стреми кон здрав и удобен сон повеќе од 70 години. Бенефитите од јорганите се значително важни во чекорите за здрав сон, а од нив можеме да издвоиме:

✔ Изработени на најприроден начин
✔ Антиалергиски и антибактериски
✔ Исполнети со најдрагоцено Супериорно перје од гуска
✔ Сертифицирани со OEKO-TEX STANDARD 100
✔ Задржување на константна температура на телото
✔ Без штетни супстанци при фазите на изработка
✔ Без наштетување на животните при процес на изработка

Време е за вистински избор за претстојниот зимски период. Обезбедете топлина и комфор во вашиот дом. ❤️

Тестирајте ги производите-експонати во нашите салони и дознајте повеќе детали. 💫

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
Удобноста при спиење е загарантирана со Bio Double. 🥰
Двостраната перница Bio Double нуди долго и пријатно чувство на свежина благодарение на специјалната структура за циркулација на воздух. Оваа перница е посебна бидејќи нуди можност на две страни за спиење. 💫
👉 Едната страна е изработена од Bio Visco Mind - материјал збогатен со природни масла од кои најзастапено е маслото од алое вера. Се прилагодува на тежината и притисокот на главата и вратот овозможувајќи пената да остане свежа и еластична во текот на спиењето.
👉 Другата страна е изработена со Visco Mind – ергономски материјал кој се прилагодува и не создава потисни точки за време на спиењето.
🌟 Перницата се состои од двострана навлака со зимска и летна страна на користење и со тоа овозможува соодветна употреба во текот на целата година. Навлаката соодветно се отстранува и се пере.

Посетете ги нашите салони и дознајте повеќе за нашите производи. 🌟

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
❣️ -15% ПОПУСТ НА СИТЕ ЈОРГАНИ, ЦЕЛ ОКТОМВРИ❣️
Го издвојуваме јорганот SIBERIANO кој ќе ги задоволи сите критериуми за корисниците. Достоен да обезбеди топол и здрав сон. Составен е од 100% ситно бело пердувче со потекло од Сиберија. Навлаката е составена од 100% природен памук. 🌟

👇 Достапни димензии 👇
✅ 155х220cm
✅ 250x220cm

_________
Италијанскиот бренд Daunex е синоним за квалитет кој секојдневно се стреми кон здрав и удобен сон повеќе од 70 години. Бенефитите од јорганите се значително важни во чекорите за здрав сон, а од нив можеме да издвоиме:

✔ Изработени на најприроден начин
✔ Антиалергиски и антибактериски
✔ Исполнети со најдрагоцено Супериорно перје од гуска
✔ Сертифицирани со OEKO-TEX STANDARD 100
✔ Задржување на константна температура на телото
✔ Без штетни супстанци при фазите на изработка
✔ Без наштетување на животните при процес на изработка

Време е за вистински избор за претстојниот зимски период. Обезбедете топлина и комфор во вашиот дом. ❤️

Тестирајте ги производите-експонати во нашите салони и дознајте повеќе детали. 💫

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
Обезбедете одлична поддршка на вашето тело со наддушекот Topper Memory. 🌟 Наддушекот се состои од 5цм мемори пена со висока густина која се прилагодува на структурата на телото и ја подобрува удобноста на постоечкиот душек. 💫
Навлаката е изработена од антиалергиски и антибактериски фибри со систем за добра циркулација на воздух. Истата се отстранува и може да се пере.

Време е за удобни и здрави соништа. ❤️
Посетете ги нашите салони и дознајте повеќе за нашите производи.

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
❣️ -15% ПОПУСТ НА СИТЕ ЈОРГАНИ, ЦЕЛ ОКТОМВРИ❣️
Го издвојуваме јорганот CANADESE кој е прекумерно лесен, мек и удобен. Јорган кој нуди вистинска топлина за ладните зимски денови. Составен е од 100% ситно бело пердувче со потекло од Канада. Навлаката е составена од 100% природен памук. 🌟

👇 Достапни димензии 👇
✅ 155х220cm
✅ 250x220cm

_________
Италијанскиот бренд Daunex е синоним за квалитет кој секојдневно се стреми кон здрав и удобен сон повеќе од 70 години. Бенефитите од јорганите се значително важни во чекорите за здрав сон, а од нив можеме да издвоиме:

✔ Изработени на најприроден начин
✔ Антиалергиски и антибактериски
✔ Исполнети со најдрагоцено Супериорно перје од гуска
✔ Сертифицирани со OEKO-TEX STANDARD 100
✔ Задржување на константна температура на телото
✔ Без штетни супстанци при фазите на изработка
✔ Без наштетување на животните при процес на изработка

Време е за вистински избор за претстојниот зимски период. Обезбедете топлина и комфор во вашиот дом. ❤️

Тестирајте ги производите-експонати во нашите салони и дознајте повеќе детали. 💫

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
Највисокиот душек за идеален и здрав сон е токму D-Home Firm with Topper. ❤️

🌟 Ткаенината е изработена од 100% антиалергиски фибри со “Lurex”дизајн. Полнењето се состои од зимска и летна страна. Зимската страна содржи волна од камила за чувство на топлина во студените ноќи, додека летната страна содржи фибри од лен за чувство на свежина во допир со кожата.
🌟 Внатрешноста на душекот се состои од Waterfoam пена со ортопедски својства која рамномерно го дистрибуира притисокот од телото врз целиот душек. Во внатрешноста се наоѓаат федери обвиткани во џебно јадро со 7 зонска поддршка за телото, кои независно функционираат еден од друг.
🌟 Навлаката на душекот целосно се отстранува и се пере.
🌟 Душекот има додаток топер кој помага за регулирање на цврстината/мекоста на душекот кој соодветно се поставува и отстранува во зависност од потребите. Регулирајте ја цврстината и квалитетот на спиење токму на овој начин.

Дозволете си поинакво искуство во спиењето. 💫
Посетете ги нашите салони и дознајте повеќе за нашите производи❣️

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
❣️❣️❣️ПОПУСТИ ДО -20% НА ДУШЕЦИ ОД ЗАЛИХА❣️❣️❣️
Направете вистинско освежување во вашата спална соба. Пристигнуваат одлични попусти на душеци од залиха. Висококвалитетни медицински сертифицирани душеци кои гарантираат за здрав сон. 🌟 Врвниот италијански бренд PerDormire, неуморно чекори кон квалитетен и совршен сон за сите корисници повеќе од 50 години. Дизајн за благосостојба на вашето тело. 💫
Посетете ги нашите салони и тестирајте ги душеците експонати, со цел да го одберете соодветниот душек кој ќе ја направи спалната соба, ваше омилено место за престој и уживање. ❤️ Ве очекуваме. 😊

СКОПЈЕ
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-16:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress #bed #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје #благосостојба #добраноќ #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
❣️ -15% ПОПУСТ НА СИТЕ ЈОРГАНИ, ЦЕЛ ОКТОМВРИ❣️
Ги топлиме вашите срца со удобни и исклучително лесни јоргани од врвниот италијански бренд Daunex. 💫 Синоним за квалитет кој секојдневно се стреми кон здрав и удобен сон повеќе од 70 години. Бенефитите од јорганите се значително важни во чекорите за здрав сон, а од нив можеме да издвоиме:

✔ Изработени на најприроден начин
✔ Антиалергиски и антибактериски
✔ Исполнети со најдрагоцено Супериорно перје од гуска
✔ Сертифицирани со OEKO-TEX STANDARD 100
✔ Задржување на константна температура на телото
✔ Без штетни супстанци при фазите на изработка
✔ Без наштетување на животните при процес на изработка

Време е за вистински избор за претстојниот зимски период. Обезбедете топлина и комфор во вашиот дом. ❤️

Тестирајте ги производите-експонати во нашите салони и дознајте повеќе детали. 💫

СКОПЈЕ 
📍 Ул. Орце Николов бр.139 (Дебар Маало)
📞 078/400-484

СТРУМИЦА
📍 Ул.Гоце Делчев бр.103
📞 075/327-827

🚛 Вршиме достава до Вашиот дом.
*Доставата на душеците е бесплатна 💫

🌐 Направете онлајн нарачка
www.perdormire.mk

⏰ Работно време ⏰
Понеделник-петок
09:00-20:00
Сабота
09:00-17:00

#perdormiremk #пердормире #macedonia #македонија #душек #перница #латофлекс #кревет #pillow #mattress  #bed  #перници #душеци #латофлекси #кревети #сон #патување #добарсон #скопје  #благосостојба #добраноќ  #skopje #sleeping #dreaming #wellness #dreambig #bestsleep #sleeping #designforwellness #goodnight
Get TikTok App