Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

ngl.media

NGL.media

17Following
3478Followers
38.2KLikes

Незалежне видання NGL.media. Розслідування. Big-data. Аналітика

Наші колеги з Bihus.info @Банда антикорупційників до свого 10-річчя оголосили спільний з Благодійним фондом @Сергій Притула збір на 10 млн гривень 🥰

На ці гроші вони забезпечать 10 бойових підрозділів дронами, машинами, тепловізорами та іншими такими необхідними речами.

Вже понад 2 мільйони гривень зібрано 💪 Підтримайте, будь ласка, збір колег, кожна ваша гривня важлива.

Дякуємо 🥰 Кожен наш донат – це зброя в руках титанів 🦾

#збір #донат #зсу #україна #війна
Племінник нардепа від Слуг виявився другим власником "турецької" компанії, у якої Міноборони купувало скандальні куртки для ЗСУ.

Наші колеги: Михайло Ткач разом з аналітиками Центру протидії корупції, виявили бенефіціара “турецької” компанії, в якої Міноборони втричі дорожче купили куртки для ЗСУ.

Йдеться про скандальне розслідування Юрія Ніколова щодо замовлених Міноборони курток для ЗСУ. Куртки виїжджали з Туреччини літніми, а приїхали в Україну – “зимовими” та втричі подорожчали дорогою.

❕ Колегам вдалося підтвердити, що до лютого 2023-го другим власником "турецької" фірми був племінник нардепа від Слуг Геннадія Касая Олександр. Нардеп серед іншого є членом  комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради.

Компанія-продавець "Vector avia hava araçlari" сумарно отримала від Міноборони України замовлень на $30 мільйонів. А Олександра Касая, за даними розслідування, офіційно вивели з власників компанії вже після скандалу з куртками.

Повне розслідування
@Українська правда шукайте у них на ютуб

#розслідування #корупція #зсу #міноборони #уп #цпк
Get TikTok App