Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

megapolis_plus

Megapolis | Рекламний холдинг

79Following
1294Followers
42.2KLikes

Лідер галузі зовнішньої та транзитної реклами

ДИНАМІЧНА ДАХОВА УСТАНОВКА TICKETS.UA

Нещодавно над станцією київського метрополітену "Площа Українських героїв" з'явилася нова дахова конструкція, що миттєво привертає увагу своєю яскравістю. Цей крутий нестандартний проєкт був реалізований нашою командою виробництва для
@Tickets.ua .

Використання 6500 світлодіодів дозволило додати динаміки об'ємним буквам і логотипу, завдяки чому ця яскрава установка привертає до себе погляди та помітна зі значної відстані. Відтак, розміщена на даху конструкція стала не лише гармонійним візуальним доповненням сучасного мегаполісу, а й дає можливість бренду підвищити популярність і впізнаваність його імені. 

#megapolisрекламнийхолдинг #business #marketing #рекламнаагенція #advertisingagency #виробництво_megapolis #даховіконструкції #вивіска #рекламанавулиці
🇺🇦 День Гідності та Свободи – це час пам'яті, свято, яке об'єднує нас усіх і нагадує про героїчні подвиги українського народу в період Помаранчевої революції та Революції гідності.

Роками ми долаємо складний шлях, щоб закріпити нашу незалежність і забезпечити світле майбутнє для наступних поколінь. І, як казав Тарас Шевченко: "Вогонь запеклих не палить..." – ми йдемо вперед і сьогодні знову відстоюємо нашу свободу, аби спільно побудувати незалежне українське суспільство 🔥

Нехай це свято наповнить кожне серце гордістю за нашу країну, а бажання відстоювати права рідного народу щодня лише міцнішає. Пам'ятаємо та вклоняємося перед кожним героєм, що віддав своє життя за вільне майбутнє!
Слава Україні 💙💛

#деньгідностітасвободи #деньгідностітасвободи💙💛 #деньгідностіісвободи #деньгідностіукраїна #megapolisрекламнийхолдинг
MEGAPOLIS ID: ШІ-АКТИВНОСТІ ТА РОЗІГРАШ СУПЕРПРИЗУ

З дня нашого першого офлайн бізнес-заходу Megapolis ID минув вже певний час, але враження від нього продовжують жити в наших спогадах. Хочемо поділитися з вами ще кількома цікавими моментами з цієї події 🤗

Наша глибока повага до партнерських відносин є фундаментом нашого бізнесу. Тому для нас, Megapolis ID - це не лише інформаційно-корисна бізнес-подія, а й можливість підтримати наших партнерів та висловити їм вдячність за їх довіру. Так, завершенням офіційної частини нашого заходу став розіграш суперпризу серед учасників. Жураківська Катерина отримала унікальний сертифікат на розміщення реклами на LED-екранах Києва вартістю 1 мільйон гривень. З чим її ще раз вітаємо 🎉🎉🎉

Яскравим емоціям і позитивним враженням сприяли інтерактивні зони та елементи бізнес-заходу. QR-коди під час виступів спікерів, стенд “Ти з нами”, віртуальні подорожі "Мій Megapolis", творчі фотоспогади "Уяви себе тут" і захоплююча активність з використанням нейромережі Midjourney - усе це додало динаміки в атмосферу події. Найважливіше, ці інтерактиви підкреслили нашу інноваційність та підтримували активну комунікацію та обмін ідеями.

Віримо, що Megapolis ID збагатив нас усіх досвідом, яким щиро ділились спікери, і зміцнив наші зв'язки, готуючи міцне підґрунтя для подальших спільних досягнень 🤝

#megapolisid #megapolisрекламнийхолдинг #megapolis_events #бізнес #маркетинг #бізнесподії #marketing #business
ПІДСВІТКИ БУДІВЕЛЬ: ПОТУЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ СТВОРЕННЯ WOW-ЕФЕКТУ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ВПІЗНАВАНОСТІ БРЕНДУ

Сучасна архітектура – це більше, ніж просто функціональність ☝️ Ефектно виділити та надати будівлі індивідуального стилю допомагає використання підсвітки. При цьому вона не лише виконує естетичну функцію, а й важливі завдання комунікації. Це не просто декор, це ефективний рекламний засіб, що має наступні переваги:

▪️завдяки яскравості та креативній реалізації привертає увагу зі значної відстані. Цим забезпечує високий показник охоплення авдиторії;
▪️підвищує впізнаваність бренду серед конкурентів. Особливо, якщо підсвітку доповнює дахова конструкція у вигляді букв і логотипу;
▪️зміцнює імідж компанії та сприяє підвищенню лояльності споживачів.

✨ Існує безліч різновидів підсвітки для будівель: від класичних світлодіодів до інтерактивних технологій, які можна контролювати навіть зі смартфона. Можливості обмежує лише ваша уява. Тому, якщо ви прагнете надати своїй будівлі особливого вигляду, звертайтеся до нас. Ми створимо для вас підсвітку, яка перетворить вашу будівлю в шедевр та допоможе виразити ваш бренд.

📞 Телефонуйте для консультації та замовлення: +38 044 298 62 52

#megapolisрекламнийхолдинг #виробництво_megapolis #megapolis #підсвітки #підсвітка
MEGAPOLIS ID: ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ - ПРОДУКТИВНИЙ СПОСІБ ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ БРЕНДУ

Під час планування нашого першого оффлайн бізнес-заходу Megapolis ID ми надавали велике значення цінності та користі інформації, яку має дати ця подія всім відвідувачам. Тож саме панельна дискусія стала однією з важливих складових нашого заходу. Вона надала унікальну можливість для присутніх отримати цінні інсайти та досвід від потужних фахівців і створила плідну атмосферу взаємодії, у ході якої гості змогли ефективно обмінятися думками, ідеями та досвідом.

Експертну панельну дискусію «Український бізнес за кордоном: перспективи, можливості, інсайти, досвід» модерував Андрій Федорів, засновник Fedoriv Agency та керівник Vesna Capital Investment Fund. Обговорення охоплювало різні погляди та підходи щодо успішного масштабування та ведення бізнесу за кордоном.

У рамках дискусії досвідчені представники українського бізнесу: Олександр Конотопський, CEO Ajax Systems, Олена Плахова, директорка з управління репутацією та член ради директорів «Нова Пошта», та Юрій Голянич, генеральний менеджер напряму Household & International Business корпорації «Біосфера», поділилися своїми власними стратегіями успіху компаній за кордоном.

Ця панельна дискусія виявилася надзвичайно важливою для розуміння, як українські компанії можуть ефективно розвиватися на міжнародному ринку. Ми щиро вдячні всім учасникам обговорення за якісний розбір теми! Сподіваємося, що наша авдиторія отримала для себе ті безцінні знання та ідеї, які вони зможуть вдало використати для досягнення своїх бізнес-цілей!

#бізнесукраїна #megapolisрекламнийхолдинг #megapolis_events #megapolisid
LED-ЕКРАНИ ТА МЕДІАФАСАДИ: ЕФЕКТИВНИЙ ВИБІР ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ

LED-екрани та медіафасади дедалі більше підкорюють всесвіт. Вони додають міським просторам рис сучасності та динаміки. Ці інноваційні технології дозволяють рекламодавцям створювати вражаючі, інтерактивні кампанії, що привертають увагу та підвищують залучення аудиторії, формуючи впізнаваність бренду 🔥

Поділимося кількома цікавими фактами та можливостями LED-екранів ⬇️

🔳 Походження технології.
Технологія світлодіодних (LED) екранів сягає корінням 1962 року, коли Ніколас Голоняк винайшов перший світлодіод.

🔳 Історія використання LED для реклами.
У середині 1970-х років, світлодіодні (LED) технології для реклами використовувались у монохромному вигляді і не завоювали великої уваги через відсутність яскравості у порівнянні з ламповими вивісками. Нові можливості для реклами з'явилися у 1990 році, коли в Японії була представлена синя світлодіодна лампочка. Перші світлодіодні спортивні табло та вивіски з'явилися на стадіонах у США та Японії наприкінці 1990-их. Але справжнім переломом було встановлення першого вуличного світлодіодного відеоекрана у 2001 році компанією Lamar Digital у США. З того часу ця технологія стрімко розвивається й стає незамінною складовою сучасної реклами.

🔳 Яскравість та контрастність.
Вражаюча яскравість та контрастність робить LED-екрани ідеальними для великих рекламних інсталяцій.

🔳 Гнучкість форми.
Носії можна виготовити у різних розмірах та формах, що дозволяє створювати вражаючі архітектурні рішення, як, наприклад, кутові медіафасади.

🔳 Масштабність.
LED-екрани легко масштабуються для різних потреб: від невеликих відеостін в офісах до величезних екранів на стадіонах та в торгових центрах.

🔳 Стійкість до погодних умов.
Завдяки водонепроникному покриттю
LED-екрани стійкі до будь-яких погодних умов

🔳 Інтерактивні можливості.
Сучасні LED-екрани можна використовувати для взаємодії з глядачами, створюючи унікальні рекламні кампанії та ігрові активності.

🔳 Велика якість відтворення зображень.
Завдяки високій роздільній здатності і можливостям відтворювати мільйони кольорів, LED-екрани забезпечують вражаючу якість відтворення зображень і відео.

Як бачимо, LED-екрани та медіафасади мають всі передумови, щоб підняти ваш бізнес на новий рівень і підвищити впізнаваність вашого бренду. Звертайтесь до нас, щоб дізнатися більше про розміщення реклами та відкрити свій шлях успішного просування >> +38 044 298 62 52

Про наші LED-екрани можна прочитати за посиланням в описі сторінки ⤴️

#advertising #megapolisрекламнийхолдинг #реклама #бізнесукраїна #led #ledscreen #digital #ooh #dooh #oohadvertising #media #медіафасад #megapolis_led #бізнесукраїна #цікавевідео
KUKA: МАЙСТЕР У СТВОРЕННІ ОБ'ЄМНИХ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ

А ви знали, що на нашому виробництві працює робот? 😱
Це – робот KUKA, справжній скарб у світі автоматизації. Єдиний в Україні представник своєї родини, що працює в рекламному виробництві. Складно було б нашому виробничому відділу досягти таких вражаючих результатів у виготовленні унікальних конструкцій, якби не це диво техніки.

Промисловий робот KUKA з'явився у 1973 році. З того часу він став незамінним помічником у різних галузях: від автомобільної промисловості до медицини, забезпечуючи неймовірну точність виконання поставлених задач і підвищуючи продуктивність виробництва.

У нас KUKA - це майстер об'ємних фігур і креативних рішень. І він, навіть, має свого власного "батька" - нашого інженера, який керує кожним кроком процесу. Підключений до комп'ютерної системи, KUKA чітко виконує завдання, що задаються інженером, створюючи неймовірні витвори для ваших рекламних кампаній.

Щоб бути в тренді сьогодні, потрібно використовувати інноваційні рішення. Наш модернізований робот KUKA допоможе вам створити унікальні об'єкти, що привернуть увагу споживачів та допоможуть ефективно рекламувати ваш бізнес.

KUKA - невтомний працівник, а тому готовий приймати ваші замовлення у будь-яку пору доби.
Телефонуйте >> 044 298 62 52
Або замовляйте на сайті за посиланням в описі сторінки ⬆️

#рекламніконструкції #рекламаукраїна #advertisingagency #виробництвовукраїні #megapolis_nonstandart #megapolis_виробництво #megapolis_mvg #megapolisрекламнийхолдинг #реклама #advertising
Get TikTok App