Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

lvpu_

lvpu_lutsk_

5Following
165Followers
3136Likes

Вас вітає ЛВПУ🤍 ми знаходимося у місті Луцьк❤️ Тут все наше життя😊

Запобігання та протидії домашньому насильству          14.09.23р.у Луцькому ВПУ для здобувачів освіти першого курсу груп №11 та 18 соціальний педагог Лариса Іванісік організувала та провела зустріч з начальником сектору протидіі домашньому насильству Луцького  РУП Тетяною Колесниковою на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству". Метою зустрічі було привернення уваги учнівської молоді до актуальних проблем щодо подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, збільшення розуміння та обізнаності здобувачів освіти про всі форми та види насильства та про те, який захист гарантовано постраждалим. Проведений захід став приводом для аналізу власних дій та вчинків, розглянуті питання сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності та поваги до іншої людини. Учнів було проінформовано про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає за вчинення насильства згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.Тетяна Сергіївна намагалася донести здобувачам освіти розуміння того, що насильство є передусім порушенням прав людини.Також було озвучено учням установи, куди в разі необхідності можна  звернутися задля захисту порушених прав та законних інтересів.#лвпу #україна🇺🇦 #rek #
750
Запобігання та протидії домашньому насильству

14.09.23р.у Луцькому ВПУ для здобувачів освіти першого курсу груп №11 та 18 соціальний педагог Лариса Іванісік організувала та провела зустріч з начальником сектору протидіі домашньому насильству Луцького РУП Тетяною Колесниковою на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству".
Метою зустрічі було привернення уваги учнівської молоді до актуальних проблем щодо подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, збільшення розуміння та обізнаності здобувачів освіти про всі форми та види насильства та про те, який захист гарантовано постраждалим.
Проведений захід став приводом для аналізу власних дій та вчинків, розглянуті питання сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності та поваги до іншої людини.
Учнів було проінформовано про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка настає за вчинення насильства згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.Тетяна Сергіївна намагалася донести здобувачам освіти розуміння того, що насильство є передусім порушенням прав людини.Також було озвучено учням установи, куди в разі необхідності можна звернутися задля захисту порушених прав та законних інтересів.
#лвпу #україна🇺🇦 #rek #
З ВІРОЮ В ПЕРЕМОГУ!
Під час урочистих заходів, приурочений Дню знань, у Луцькому вищому професійному училищі відбулася хвилююча зустріч з нашими мужніми захисниками та волонтерами. Впродовж воєнного стану училище підтримує тісні партнерські зв'язки з організацією "Волонтери Волині з добром у серці", яка доставляє матеріальну допомогу нашим бійцям на передову та людям з деокупованих територій. Сьогодні з глибокою пошаною та великою вдячністю зустріли учасники освітнього процесу училища бійця 118-ої окремої механізованої бригади Волинського мінометного батальйону Романа Доманова та куратора організації "Волонтери Волині з добром у серці" Аллу Демчук, які привезли для нас з передової лінії фронту прапор України з підписами наших дорогих захисників. Ця святиня стане символом мужності в боротьбі з ворогом, спонукатиме до наполегливої праці в ім'я Перемоги над російськими окупантами. Честь і шана Героям!
Слава Україні!
#rek #україна🇺🇦 #лвпу
ВИ ЯК, ДОРОГІ УЧНІ?
А ВИ, БАТЬКИ?

Перше вересня - завжди хвилюючий та святковий день для всіх українців: учнів, студентів, їхніх родин, педагогів. В умовах війни це свято набуло особливого змісту та форми. Не всі здобувачі освіти через ворожі обстріли, ракетні атаки, через те, що зруйновані та розбомблені заклади освіти, зможуть сісти за парти, тому будуть вимушені навчатися дистанційно. Та попри всі труднощі та жахи війни навчальний процес в Україні триває: молодь здобуває освіту у надважких умовах воєнного стану, а педагоги героїчно тримають свій освітянський фронт.
Сьогодні у Луцькому вищому професійному училищі відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Тема заходу: "Ти непереможна, моя Україно!". Першокурсників, які цьогоріч поповнили велику училищну родину, радо зустріли педагоги - наставники, старші друзі. З вітальним словом до всіх учасників освітнього процесу звернулися заступник начальника Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Олександр Ткачук та директор ДПТНЗ "Луцьке вище професійне училище" Володимир Романюк. З глибокою пошаною та великою вдячністю зустріли присутні воїна, бійця 118-ої окремої механізованої бригади Волинського мінометного батальйону Романа Доманова та куратора організації "Волонтери Волині з добром у серці" Аллу Демчук, які привезли для нас з передової лінії фронту прапор України з підписами дорогих захисників. Впродовж воєнного стану Луцьке вище професійне училище підтримує з цією волонтерською місією тісні партнерські зв'язки. Хвилиною мовчання вшанували присутні світлу пам'ять Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. В актовій залі лунали патріотичні пісні, звучало щире й палке художнє слово. Організаційні питання, пов'язані з початком 2023-2024 навчального року, висвітлила заступник директора з виховної роботи Ірина Свірська.
Перший урок на тему "Ти як? Повертаємося до навчання!", спрямований на надання психологічної підтримки здобувачам освіти, а також інструктажі про дотримання правил поведінки, збереження життя і здоров'я в умовах воєнного стану були проведені класними керівниками груп та майстрами виробничого навчання в аудиторіях училища. Щиросердечні розмови, пізнавальні бесіди, захоплюючі презентації, дружелюбна атмосфера, піднесений настрій стали основною першовересневого свята.
Розпочався ще один непростий воєнний навчальний рік. Нехай він принесе довгоочікувану Перемогу та мирне життя! Міцності духу, сили волі, мужності, незламності, стійкості, наполегливості в праці та навчанні всім учасникам освітнього процесу!
Зі Святом знань, Україно!
#лвпу #україна🇺🇦 #rek
Пам'яті Небесних Янголяток

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в Луцькому вищому професійному училищі було проведено флешмоб "Пам'яті Небесних Янголяток".
Ворог знищує і паплюжить цвіт, майбутнє, святиню української нації - дітей. Вбиті, закатовані, згвалтовані, поранені, депортовані, постраждалі, вимушено переміщені українські "діти війни"... Через злочинні дії окупантів вони потрапляють під обстріли, гинуть під уламками зруйнованих будинків, підриваються на мінах, які вороги можуть ховати навіть на дитячих майданчиках та в іграшках. Ворог не шкодує українських дітей. Воєнні дії позначаються на дитячій психіці: виникають стреси, психологічні травми, тривожність, стурбованість, відсутність мотивації до навчання. Ніякі слова не можуть передати масштаб народної трагедії, людського горя, біль батьківської душі, виміряти материнські сльози.
Вшановуючи в День пам'яті душі загиблих дітей, ми звертаємося до всього світу за допомогою знищити криваву російську диктатуру, щоб більше ніколи не гинули діти, щоб на українську землю прийшов довгоочікуваний переможний мир!
Вічна пам’ять Українським Небесним Янголятам! Ви завжди у наших серцях…
Працюємо в Excel

Сьогодні на на базі Луцького вищого професійного училища відбулася секція педпрацівників ресторанного господарства для викладачів предмета "Облік, калькуляція і звітність" (професії: кухар, кондитер). Проведення секції у формі практикуму дало можливість кожному учаснику навчитися працювати в таблиці Excel, а саме: складати технологічні калькуляційні карти, сировинну відомість, визначати калорійність, оформляти тижневе шкільне меню, робити заміну інгредієнтів у стравах, вести облік сировини під час виробничого навчання. Керівник секції, заступник директора з навчально - методичної роботи НМЦ ПТО у Волинській області Інна Семенюк розповіла присутнім про використання Excel під час викладання предмета «Облік, калькуляція і звітність». З мотиваційним словом виступила заступник директора з НВР ДПТНЗ «Луцьке вище професійне училище» Алла Тортина. З особливостями роботи з таблицями Excel присутніх ознайомила методист НМЦ ПТО у Волинській області Вікторія Захаркевич. Голова методичної комісії професій ресторанного господарства ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» Мар’яна Повар висвітлила питання "Калькуляційна картка − розрахунок в Excel" та "Ведення обліку використання сировини під час виробничої діяльності".
Учасники секції виконали практичну роботу - створення технологічної та калькуляційної карт в Excel, складання сировинної відомості, визначення калорійності страви в Excel.
Завідувач лабораторією кухарів-кондитерів Наталія Кравчук ознайомила гостей з
матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій ресторанного господарства в Луцькому вищому професійному училищі. Викладач Колківського центру професійної освіти Ірина Закидальська поділилася досвідом викладання предмета «Облік, калькуляція і звітність». Учасники секції обговорили робочу навчальну програму предмета «Облік, калькуляція і звітність».
Секція пройшла на високому науково- методичному рівні. Всі учасники отримають дистанційно сертифікати про підвищення кваліфікації у кількості 6 годин (0,2 кредита ЄКТС).
Ознайомлення з послугами Служби зайнятості

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти відбулася зустріч учнів групи-12 (професія: бармен, офіціант; майстер виробничого навчання: Підгайна Лариса Богданівна) Луцького вищого професійного училища з фахівцями Луцької філії Волинського обласного центру зайнятості. Для здобувачів освіти цікавою була розповідь заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Жанни Хаймик про послуги центру зайнятості для молоді, отримання грантів для відкриття власного бізнесу, електронні сервіси Служби зайнятості. Молодь із захопленням пройшла тестування з визначення власних психологічних схильностей, інтересів та професійних здібностей. Така форма роботи дала можливість учням більше дізнаватися про перспективи свого розвитку в підприємницькій, соціальній сферах діяльності, зосередити увагу на потребі опановувати такі корисні навички, як Soft skills («м'які» навички) та Hard skills («жорсткі» навички) для успішного працевлаштування.
Екскурсія в кав'ярню "Світ десертів"

У рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, який успішно проходить у Луцькому вищому професійному училищі, учні групи-13 (професія: кухар, кондитер; майстер виробничого навчання: Кравчук Наталія Федорівна) відвідали заклад ресторанного господарства - кав'ярню "Світ десертів". Під час екскурсії учні ознайомилися з асортиментом кондитерських виробів, що реалізуються в кав’ярні, побували в кондитерському цеху, ознайомилися з робочими місцями та їхнім забезпеченням.
Власниця закладу, шеф-кондитер Світлана Скопюк запропонувала екскурсантам взяти участь у майстер-класі з приготування заварного тіста та виробів з нього. Здобувачі освіти навчилися готувати заварний тістовий напівфабрикат, тістечка Шу, еклери, профітролі.
Захід справив велике позитивне враження і надовго запам'ятається майбутнім кухарям, кондитерам.
Екскурсія в ресторан "Корона Вітовта"

Упродовж Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти в Луцькому вищому професійному училищі заплановано проведення багатьох цікавих заходів. Одним із них стала екскурсія учнів групи-12 разом з майстром виробничого навчання Підгайною Ларисою Богданівною в ресторан "Корона Вітовта". Майбутнім барменам, офіціантам цікаво було дізнатися про історію закладу, пов’язану з банкетом, який у 1429 році влаштував у Луцьку князь Вітовт на честь першого з’їзду наймогутніших монархів п'ятнадцяти європейських країн. Екскурсанти милуватися інтер'єром ресторану, побували на проведеному адміністратором закладу майстер-класі зі сервірування столів, ознайомилися з вишуканим меню. Здобувачі освіти отримали усні запрошення для проходження практики з перспективою майбутнього працевлаштування після закінчення училища.
Рубрика "Знай наших!"

Вітаємо ученицю групи-33 (професія: кухар, кондитер) Луцького вищого професійного училища МОСКВИЧ АНАСТАСІЮ (науковий керівник: викладач спецдисциплін Повар Мар'яна Миколаївна) із зайнятим ІІ-им місцем у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених та студентів «Якість і безпечність товарів». Цьогоріч конференція, яка проходила у Луцькому національному технічному університеті, вкотре об’єднала провідні заклади вищої, професійно-технічної та фахової передвищої освіти України. Приємно, що до участі в роботі конференції долучилися міжнародні партнери із європейських країн: Польщі, Болгарії, Молдови, Італії, Словенії. Основний напрям конференції - вивчення інноваційних технологій виробництва та тенденцій асортименту товарів. Третьокурсниця ЛВПУ Москвич Анастасія гідно представила інноваційну технологію приготування десертів для веганців і посіла друге почесне місце серед трьох можливих.
Вітаємо переможницю та її наставника з успішним виступом на конференції. Зичимо міцного здоров'я та нових творчих злетів на професійній ниві.
День Матері

У другу неділю травня традиційно відзначаємо особливо трепетне свято - День Матері. З нагоди цього величного і сакрального українського свята класний керівник групи-15 (професія: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування) Луцького вищого професійного училище Бражник Людмила Іванівна підготувала проведення виховного заходу на тему "Це вічне і святе найперше слово "Мама"!" Найщиріші слова подяки, теплі привітання, задушевні мелодії линули на адресу матерів - найрідніших у світі людей, які вміють все прощати, чекати, надіятися, любити, оберігати, захищати, молитися. Піснями про синівську любов до України-неньки, до рідних матусь, про пошану до Матерів українських Героїв-Захисників зачаровували слухачів вокалісти гуртка естрадного співу "Пошук зірок" (художній керівник: Некритюк Юрій Петрович).
Тиждень природничих дисциплін

З метою формування в учнівської молоді природничої грамотності, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, поглиблення знань з хімії, фізики, астрономії, географії, біології в Луцькому вищому професійному училищі цікаво, креативно, захоплююче проходить тиждень природничих дисциплін. Впродовж тижня заплановано проведення багатьох позаурочних тематичних заходів у різних навчальних групах.
Здобувачі освіти, які опановують професію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, стали учасниками вікторини "Постійний електричний струм та його використання", яку провів викладач фізики Андріюк Олексій Григорович. Викладачка Мельничук Олена Валентинівна організувала для третьокурсників «Астрономічний турнір», під час якого команди учнів групи-31 (професія : верстатник широкого профілю) та групи-35 (професія: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування) змагалися у розв'язуванні цікавих астрономічних задач, кросвордів, у дослідженні морів, океанів, кратерів, які знаходяться на Місяці, вчилися користуватися картою Місяця, астрономічним календарем, рухомою картою зоряного неба. Азартно і захоплююче пройшов конкурс капітанів.
Тиждень природничих дисциплін в училищі триває. На здобувачів освіти очікують багато цікавих конференцій, семінарів, тренінгів, конкурсів, змагань, вікторин, квестів, екскурсій. Далі буде…
Чорнобиль... Трагедія, подвиг, пам'ять…

Росія погрожує Україні та всьому світу ядерною зброєю, замінуванням атомних електростанцій, всесвітньою катастрофою. Держава-терорист не зробила належних висновків з аварії на Чорнобильській атомній електростанції - катастрофи, яка завдала непоправної шкоди екології планети та здоров'ю мільйонів людей. Хоча найважчих утрат зазнала Україна, ми вистояли й перемогли цю біду. Сьогодні наша держава, як і вся демократична міжнародна спільнота, бореться за мирне та квітуче життя на планеті. Наш бій зі злом, яке несе "рускій мір", справедливий, тому Перемога буде за нами. Такі думки висловила у переддень 37-х роковин Чорнобильської трагедії викладачка біології Луцького вищого професійного училища Ковальчук Наталія Петрівна під час проведення відкритої виховної години-зустрічі "Чорнобиль... Трагедія, подвиг, пам'ять…"
Дорогі та шановані нами гості училища, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Рузак Федір Володимирович та Матусевич Сергій Васильович розповіли першокурсникам про найбільшу трагедією в історії світової атомної енергетики, поділилися власними спогадами, враженнями, думками про роботу під час ліквідації пожежі в ядерному реакторі. Із завмиранням сердець переглянули присутні документальний фільм-спогад про Чорнобильську трагедію. Під час виховного заходу, який пройшов в училищі в рамках тижня природничих дисциплін, здобувачі освіти мали можливість ще раз переконатися, що українці - сильна нація зі здоровим генофондом, яка здатна відроджуватися, жити, іти новим шляхом європейського розвитку.
У скорботному мовчанні схиляємо голови перед світлою пам'яттю всіх, хто стали жертвами Чорнобильської трагедії. Доземний уклін ліквідаторам аварії. Пам'ятаємо, шануємо, не забудемо…
До Перемоги разом!

Воєнне лихоліття породжує нові традиції та ініціативи. Перемога кується спільними зусиллями всього українського народу на фронті та в тилу. Учнівське самоврядування, старости груп, активна молодь Луцького вищого професійного училища стали ініціаторами багатьох благодійних акцій, спрямованих на допомогу Збройним силам України. У березні під час проведення Дня відкритих дверей, де свої вироби презентували здобувачі освіти, які опановують в ЛВПУ професії "Кухар, кондитер" та "Офіціант, бармен", було організовано благодійну акцію з продажу випічки, напоїв. Під час проведення виставки-конкурсу пасхальних виробів "Великодні передзвони Миру" відбувся благодійний ярмарок-продаж смаколиків. Гроші (шість тисяч п'ятсот гривень), зібрані під час проведення цих двох заходів, сьогодні передано волонтеру Роговському Руслану Миколайовичу, з яким училище підтримує тісні партнерські зв'язки і який особисто доставляє на передову матеріальні кошти, машини, дрони, тепловізори, одяг, продукти харчування і багато інших речей, необхідних нашим дорогим Захисникам.
Крокуємо до Перемоги разом! Ми - сильні! Ми - єдині! Слава нації! Смерть ворогам!
Сильні, сміливі, незламні!

Серед найважливіших завдань, яке ставить перед собою гурток військово-патріотичного виховання «Вершник» Луцького вищого професійного училища, є формування у здобувачів освіти міцних національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до військової служби в лавах Збройних сил України, до захисту територіальної цілісності та незалежності нашої Батьківщини.
На відкритому занятті гуртка учні опановували основи загальновійськової та вогневої підготовки, вивчали загальну будову пневматичної та малокаліберної гвинтівок, їх характеристики та принципи дії. Керівник гуртка "Вершник" Ковальчук Віталій Олександрович ознайомив здобувачів освіти із заходами безпеки, вказав на основні помилки при стрільбі та способи їх усунення. Гуртківці пройшли практичну підготовку з вивчення правил виконання стрільби з положення лежачи, з коліна та з упору.
Навчаємо та виховуємо надійну зміну молодих, сильних, сміливих, незламних патріотів України.
Get TikTok App