Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

Suggested accounts

© 2023 TikTok

lilka.mackanic

LILKA

64Following
13.2KFollowers
334.8KLikes

Sleduj aj môj Instagram ⬆️

Videos

Liked

Dlhoočakávané video 🙈😄
Túto sadu od Refectocil kúpiš na ELNINO.SK
Podrobný postup:
1. Poriadne si odmastím oko a jeho okolie, ja si dávam na tampónik toner ale kľudne stačí na tampónik aj voda.
2. Výber natáčky- veľkosť natáčky vyberajte podľa dĺžky vašich mihalníc- ak použijete zlú natáčku, mihalnice sa vám buď vôbec nevytočia alebo budú až príliš vytočené a nebude to vyzerať dobre. Ja na svoje mihalnice používam veľkosť L (v balení sú všetky 3 veľkosti- S,M,L).
3. Na natáčku si nanesiem lepidlo a prilepím si ju na viečko-1mm nad líniu rias. Toto je asi najťažší krok, ale treba mať trpezlivosť. NEZABUDNITE že lepidlo treba nechať aspoň 30 sekúnd zaschnúť na natáčke až potom prilepovať na viečko.
4. Po nalepení natáčky si na vypuklú časť natáčky kam sa budú prilepovať mihalnice nanesiem lepidlo (opäť počkám aspoň 30 sekúnd) a začnem prilepovať mihalnice aplikátorom ktorý je tiež v balení. Mihalnice prilepujem dovtedy, pokiaľ lepidlo úplne nezaschne a žiadna z mihalníc sa neodlepí.
5. Beriem si 1krok LASHPERM a nanášam v tenkej vrstve do stredu prilepených mihalníc (zbytočne to budete dávať na celé mihalnice, je to hlavne potrebné na mieste kde sa majú tie mihalnice najviac vytočiť). Nechávam pôsobiť 8 minút. Po 8 minútach dávam dole aplikátorom tak že idem v rovnakom smere ako som mihalnice prilepovala na natáčku- preto aby sa mi mihalnice neodlepili a nepoposúvali.
6. Beriem si Krok2 Neutralizér, ktorý nanášam rovnako na miesto v strede rias. Nechávam pôsobiť 4 minúty.
7. Počas pôsobenia si vymiešam Refectocil farbu s Refectocil peroxidom- miešam si odtieň 01 Black a 03 Natural Brown, kde dávam rovnaký diel farby a peroxidu.
8. Neutralizér dám dole a nanášam farbu ktorú nechávam pôsobiť 3 minúty.
9. Najhrubšiu časť farby dávam dole kovovým aplikátorom, zvyšok tampónom, ktorý je navlhčený tonerom (možete dať aj čistú vodu).
10. Ako po natáčke šúcham, tak sa trením natáčka odlepuje od viečka. Je to bezbolestné a rovnako vám neostáva na viečku žiadne lepidlo.
11. Mihalnice ešte poriadne dočistím tampónom a prečešem.
12. Okamžitý efekt ktorý uvidíte po prečesaní nebude konečný pretože mihalnice sa po vysušení vyzdvihnú ešte viac.
Pokračovanie v komentári➡️
Get TikTok App