Upload

For You

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

Popular topics

Comedy

Gaming

Food

Dance

Beauty

Animals

Sports

Suggested accounts

© 2022 TikTok
Back to For You
Rispondi a @ssonyla1 🥰 urime se pash qe do behesh mami per here te dyte ! 🥳
00:00/00:00
Rispondi a @ssonyla1 🥰 urime se pash qe do behesh mami per here te dyte ! 🥳
i_nn_aa_vlore
🇦🇱ina🇦🇱 · 6-10

1029 comments

Log in to comment
🇦🇱ina🇦🇱 · Creator

JENI fantastik nga i pari te i fundit ❤️Faleminderit

6-10

206
Reply

View more replies (20)

Matriks

Njerzit hedhin balte mbi ty, vetem kur i terbon Zilia, dhe kur jan te lodhur nga deshtimet e tyre vetjake 😂 You are the beauty of Allah 👸☝️

6-10

125
Reply

View more replies (1)

Donçe

sa negative keto femra ,gjynah per mend. e tyre !🤷🏻‍♀️🎊✌️💌🫶

6-10

54
Reply

Desind Sport

je 🌟 qente lehin karvani ecen para 🌟🌟🌟😘😘

6-10

12
Reply

❤️Ada ❤️

Sa shum me plq ti je dashuri 🥰 te ndjek gjithmon 🌹🧿❤️

6-10

15
Reply

🇦🇱ina🇦🇱 · Creator

Faleminderit 🥰🥰

6-10

5
Reply

:)

Une do thoja si nje mace e vogel bukuroshe💓

6-16

1
Reply

user1537069018120

lot😂😂😂😂

6-23

1
Reply

♥️

ina osht si shpirt🥰♥️🌍

6-15

1
Reply

NESA

si rrush🥰🥰🥰

6-12

1
Reply

Anapaola

je shum e bukur🥰🥰

6-11

1
Reply

Klevis_44

Sa e mir esht mortja

6-10

1
Reply

i ch bin

O ZOTTT SA E BUKUR KUR PO KESH 🥰🥰 DRITË TRUJT ZOTI

7-7

0
Reply

park sunyoung💜💜

Je shume e bukur o yll 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

7-6

0
Reply

Shanela🌻

O dritë dielli🥰🥰🥰🥰🥰

6-29

0
Reply

Erisa_sha

Shum e embel🥰

6-29

0
Reply

jona🦋

te dua Love you 🥰🥰🥰

6-24

0
Reply

user 1234567

shum bukur 🥰🥰

6-24

0
Reply

It's Koli

lol 😂😂😂✌️🇦🇱

6-24

0
Reply

🇦🇱Andi🇦🇱

a per ty e ka pas je si burr a po ti je si shpirt moj por shumica e njerzve jan ba per syze mos ua ve re te prsh yll klb🥰🥰

6-24

0
Reply

Krasniqi0105

😂😂😂😅Like 👍🏻

6-23

0
Reply

Recommended videos

Get TikTok App