Upload

For You

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

Popular topics

Comedy

Gaming

Food

Dance

Beauty

Animals

Sports

Suggested accounts

© 2022 TikTok
Back to For You
So how much do you think it all cost? #GroceryShopping #Haul #LargeFamily #BigFamily #Groceries
00:00/00:00
So how much do you think it all cost? #GroceryShopping #Haul #LargeFamily #BigFamily #Groceries
doughertydozen
Dougherty Dozen · 2021-10-17

7161 comments

Log in to comment
LazyCat

At that point, I would just move to a farm and teach my kids how to grow their own lunch. 😭

2021-11-1

429
Reply

View more replies (2)

Gin@ Re@

Wegmans+12 person family =you’re rich

2021-11-2

43
Reply

angelina

I just know the cashier that rang you up was pressed💀

2021-11-3

205
Reply

Kevysmalls

12 weightlifters?

2021-11-4

45
Reply

View more replies (2)

practice sustainability so that all these kids can actually have a planet to live on 🥺🌏💔

2021-11-3

14
Reply

Malky Fisher

As someone that has 9 siblings so I’m also from a family of 12, this is way too much, and should definitely last more than 4 days

2021-11-3

84
Reply

View more replies (7)

Forrest Holland

My bank account went negative watching this.

2021-11-2

83
Reply

View more replies (1)

cheryls2angelwings

Did u say only last 4 days?

2021-11-1

39
Reply

View more replies (1)

Emily Carpenter

FOUR DAYS?

2021-11-1

9
Reply

someone

for beef I would suggest finding a farmer and see if you can buy a whole cow. expensive at first but cheaper in long run

2021-11-2

8
Reply

View more replies (1)

Mrs Don

yall ever trying rice?

2021-11-1

14
Reply

View more replies (1)

Ellen Wiggins

Do you guys not wash plates?

2021-11-3

18
Reply

View more replies (8)

taylorrowe_13

12lbs of potatoes is cheaper then buying the b

2021-11-1

7
Reply

View more replies (1)

Roman Polansky

You forgot the birth control 🤣🤣🤣

2021-11-1

7
Reply

Shaena Stoehr

No hate meant whatsoever, but how old is Harlee? She seems over the age of formula feeding? Again, not trying to hate like the others, just curious

2021-11-6

12
Reply

View more replies (1)

zavyer

When mom goes into the store to get one thing and comes out with this

2021-11-6

9
Reply

DemonicReaper

Bruh, How do you survive that’s like 800$ dollars worth of food. Bruh you must be a ceo of a big company if you can afford that every 4 days.

2021-11-8

13
Reply

View more replies (1)

Rowel_239

Oh my... 4 days worth of groceries 😳 it would last me like at least 2 months as I live alone 😳 you're a supermum innit

2021-11-5

10
Reply

Flockosheilas

Dang girl!!!!! Wow, just wow!!! You’re a super hero

2021-11-4

6
Reply

TinaB_from_KC

She said some paper plates 😳 that’s a year supply for me 😂😂😂😂

2021-11-2

6
Reply

Recommended videos

Get TikTok App