Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

beautybysonar

SONAR | Finest Korean Skincare

24Following
305Followers
4415Likes

Finest Korean Skincare & Cosmetics BUILDING CONFIDENCE ✨🥇 📍#shqiperi #kosove

Po kujdesesh për lëkurën rreth syve? #eyes #rrathetezinj #darkcircles #rrudha #wrinkles #ken  created by SONAR | Finest Korean Skincare with SONAR | Finest Korean Skincare’s original sound
13.1K
Pinned
Vita Lemon Sparkling Peeling Gel me ekstrakt limoni 🍋
🥇 Fitues i
#allurebeauty

👉pastron në mënyrë delikate lëkurën dhe ndihmon në
👉eksfolimin e qelizave të vdekura,
👉njëtrajtëson sipërfaqen e lëkurës dhe tonin e saj dhe
përshpejton rinovimin e qelizave.

Gjatë aplikimit të xhelit formohen flluska 🫧 , të cilat ofrojnë mikromasazh me oksigjen, duke përmirësuar furnizimin me gjak të lëkurës.
Xheli peeling ushqen dhe ngop lëkurën me vitamina, tonifikon, hidraton, zbut, kthen një shkëlqim të shëndetshëm dhe një pamje të freskët e të shplodhur.

Përfito nga ofertat dhe beje tëndin xhelin magjik ✨

#glowing #lemon #oxygentherapy #skinrenwal #skintighening #peelinggel
Get TikTok App