Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

artofwar.zone

artofwar.zone

4Following
23Followers
383Likes

Military art from Ukraine🇺🇦

THE PINK DEATH

Єдиний у світі рожевий радянський шоломофон мехвода з приладом нічного бачення ПНВ-57 нульового покоління. З котиками та стразами.
Належав великій армії рабів, що завітала в Україну у 2022 році.
Череп не справжній, якщо шо.
Входив у комплектацію деякої техніки окупантів, потрапив до нас та після художніх маніпуляцій з нього було знято негативну енергію.
Викликає неоднозначні відчуття та емоції. Нам подобається.

Був зроблений з цього трофею:
https://artofwar.zone/museum/pnv-57/

The one and only pink Soviet helmetophone of the driver with a first-generation PNW-57 night vision device. Adorned with kittens and rhinestones.
Once belonged to the great army of slaves that invaded Ukraine in 2022.
The skull is not real, just so you know.
Originally part of the equipment of some occupiers' machinery, it found its way to us, and after artistic manipulations, negative energy was removed from it.
Evokes mixed feelings and emotions. We like it.

It was crafted from this trophy: https://artofwar.zone/museum/pnv-57/

S/N: 00006hlmtAOW
БОГ ВОГНЮ

Цей твір присвячено нашим Богам Вогню – артилеристам, які знищують орків на полі бою тисячами. Справжні Герої України та митці вогню, який вони створюють на полі битв за свободу та незалежність нації.

Створено на основі латунної гільзи від артилерійського снаряду 152мм, що використовується нашими славними воїнами-Козаками на війні з ордою рабів.
Цікавим є той факт, що латунна гільза 152мм калібру іранського виробництва, була конфіскована цивілізованим світом та передана Україні для знищення нечисті. Потрапила до нас у колекцію і була перетворена на гарний твір.

GOD OF FIRE

This work is dedicated to our Gods of Fire – the artillerymen who annihilate orcs on the battlefield by the thousands. True Heroes of Ukraine and fire artists, they create on the field of battle for the freedom and independence of our nation.

Created based on a brass shell from a 152mm artillery shell used by our glorious Cossack warriors in the war against the horde of slaves.

An interesting fact is that the 152mm brass shell of Iranian origin was confiscated by the civilized world and handed over to Ukraine for the eradication of the impure. It came into our collection and was transformed into a beautiful work.

S/N: 00007shellAOW
"Чемпіони смерті" - найкраще онлайн-шоу країни терориста. Воно розпочалось у 2030 році і проходить вже 23 роки. Поразка у війні в Україні розділила країну на 10 самостійних регіонів, кожен з яких прагне отримати владу Московії - центрального регіону минулої федерації. Громадянська війна у країні терору, що тривала 5 років після війни, перетворила її на місце, де вбити можуть у будь-який час і будь-де. Це найстрашніше місце на планеті, огороджене парканом з усіх сторін.
Кожного року команди готуються, щоб вирушити одночасно у бік Москви. Всі проти всіх, правил немає, тільки смерть. Завдання: дістатись Москви та захопити Кремль, у якому знаходиться минулорічний переможець.
Вже 3 роки поспіль у Кремлі оселився переможець гри - команда Жнеця. Про цю команду Ви можете подивитись тут: https://artofwar.zone/collection/champions-of-death/
Одним із фаворитів битви за Москву у 2053 році є команда «Зеленої Армії». Західно-сибірська автономія, що була утворена в ході великої громадянської війни московії, вже довгий час претендує на лідерство у «Чемпіонах смерті». Після розгрому їх сил у 2048 році, полковник Родін, який вже більше 20 років керує Зеленими, прийняв рішення про п’яти річну підготовку до великої битви. Про Родіна відомо не багато: відправився 20-річним солдатом на війну з Україною, був взятий в полон і після обміну повернувся до Самари, де очолив повстання та отримав контроль за регіоном. Йому приписують зв’язки з Українською розвідкою. Розсудливий, цинічний та жорстокий військовий, який дуже добре знає рабський менталітет місцевих та вміє ними керувати. Великі склади військової техніки та амуніції, що залишились у спадок від російської федерації, та організованість його війська дає багато шансів на перемогу у битві 53 року. Родін - один з фаворитів сезону.
Наш магазин має ексклюзивний контракт в Україні, яка постачає оригінальні сувеніри гри "Чемпіони смерті" та здійснює продаж прав на перегляд шоу відповідно до Закону "Про репарації" від 2025 року. Придбайте статуетку «Зеленої армії» з трофеїв Великої визвольної війни в Україні та отримайте місяць перегляду шоу у подарунок, з ексклюзивними зануренням у головні бої на підступах до Москви.
S/N: 00005hlmtAOW
S_H_I_S_H_A
Прилад для куріння, що дозволяє фільтрувати та охолоджувати дим, що вдихається. Курити кальян прийнято після їжі, в спокійній і тихій обстановці. Під час процесу куріння бажано слухати розслаблюючу музику.

У нашого приладу багато назв: «шіша», «hookah» (гука, хукга), «nargile», (нарґіла, арґіла, нарґіле), «вотерпайп», «габбл-Баббл», «піпа турка», «бори», «джаджір», «бовр», «гоза». Ми назвали його «Nuke Prototype A».

Зроблено з тубусу для запалів (пороху) гаубиці М777, зі стволом калібру 155 міліметрів. Крута артилерія від наших друзів.
Наші шиші («Nuke Prototype A», «Nuke Baby», «Father of Freedom») поставляються у трофейних карболітових коробках для зберігання 122мм снарядів.
Куріння шкодить Вашому здоров’ю. 18+, а може і більше.

A smoking device that allows you to filter and cool the inhaled smoke. It is common to smoke a shisha after a meal, in a calm and quiet environment. During the smoking process, it is advisable to listen to relaxing music.

Our device has many names: "hookah", "shisha", "nargile", (nargila, argila, nargile), "waterpipe", "gubble-bubble", "pipa turka", "bori", "jajir", "bovr", "goza".
We called it "Nuke Prototype A", "Nuke Baby" and "Father of Freedom".

It is made of a tube for fuses (powder) of the M777 howitzer, with a 155-millimeter cannon. Awesome artillery from our friends.
Our shishas ("Nuke Prototype A," "Nuke Baby," "Father of Freedom") are supplied in trophy cardboard boxes designed to store 122mm shells.
Smoking is harmful to your health. 18+, and maybe more.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/M777_howitzer
S/N: 00001ShshAOW
S/N: 00002ShshAOW
S/N: 00003ShshAOW
Оркодав v01

Цей автомобіль був створений для допомоги військовим на фронті. Швидкість, мобільність, несподіванність - це його завдання. Ну і допомагати нищити орків-ворогів.
Ця версія багі є саме такою, якою вона їде на фронт до військових, без нічого зайвого.
Повністю ручна робота та збірка з доступних в Україні комплектуючих для легкого ремонту. Спільна праця інженерів та військових.
Багі Оркодав - це експонат колекції Art of war, артефакт війни в Україні.
Версія 2 цього багі буде виконана нами у інтерпретації проекту Art of war і впевнений, що сподобається Вам обов'язково. Це буде вражаюче.

Ork killing machine v01

This car was created to assist the military on the front lines. Speed, mobility, unpredictability - that's its mission. And to help destroy enemy orcs.

This version of the buggy is exactly how it goes to the military on the front lines, without anything extra. It's entirely handmade and assembled from available components in Ukraine for easy repairs, a joint effort of engineers and the military.

The Ork killing machine (Orcodav buggy) is an exhibit in the Art of War collection, a war artifact in Ukraine.

Version 2 of this buggy will be executed by us in the interpretation of the Art of War project, and I'm confident that you will definitely like it. It will be impressive.
WAR BRAINS RA-492486
"Можем повторить" - ці слова вбивали у мізки окупантів десятиліттями. Здавалося, це була цікава бравада. Ці слова змінили мізки мільйонів людей, які відправили своїх чоловіків помирати і вбивати сотні тисяч людей. Без сенсу, заради наживи та емоцій. Сотні років Московія знищувала народи, в цьому її сутність і весь її зміст: жага отримати нових рабів, нові території для грабунку і насилля. Небагатьом вдалося від них звільнитися. Ті, хто зміг, завжди будуть жити і чекати орду - слухняно підкорюватись або чинити опір. Орда буде хитрувати, готуватися до вбивств, підкуповувати місцевих політиків, які внесуть розбрат зсередини та поділять суспільство. Вони підкорюють кров'ю і страхом, жадібністю і корупцією, їх завдання - підготувати ґрунт для вторгнення і знайти зрадників всередині. У орди сотні років досвіду у захопленні народів. У солдатів орди немає імен, немає історії - це безликі істоти, які покірно беруть до рук зброю, вішають на шиї жетони смерті з номером і йдуть за здобиччю, яку ніколи не отримають. Шлях кожного з орди з жетоном смерті один - зустріти свою смерть на чужій землі. Або вбивства вільних людей, які потім заливаються водкою та спогадами безглуздої війни. Герої України гідно зустріли ворога, зібравши багато десятків тисяч жетонів смерті солдатів орди, трофеїв і свідчень загибелі рабів Московії. Це на згадку нащадкам, що орда завжди повертається. У нашого трофея, жетона смерті РА-492486, немає імені, історії, нічого, крім шматочка металу з номером. Життя цього солдата нічого не варте - це був раб, який народився серед рабів у 21 столітті, взяв до рук зброю і помер в Україні. Як і сотні тисяч інших таких же живих мерців з металевими жетонами.
S/N: 00003smblAOW
ORANTA (GIFT) Art of War #militaryartofukraine #militaryukraine #ukraine #war #art #rec #recommendations
Ора́нта (від лат. Orans — «той, що молиться») — один із основних типів зображення Божої Матері. Оранта зображувалася з піднятими вгору руками — жест молитви. Це один із найдавніших жестів, що звернений до Бога, і означав благання, прохання.
Під час битви Мойсей молився за свій народ, піднявши обидві руки до неба. До того часу, поки він утримував руки у такому положенні, юдеї перемагали. Коли ж руки опускалися, вороги починали брати гору.
Небесна заступниця столиці України, люди називають Оранту у Софійському соборі Києва «Непорушною Стіною».
Створено на основі 100мм гільзи від протитанкового снаряду, що використовується при стрільбі з гармати Т12 «Рапіра».
Це друга наша робота з Орантою, яку ми зробили на прохання наших друзів військових. Вона була подарована Герою України у грудні 2022 року і то була честь для нас зробити такий подарунок.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/100_mm_anti-tank_gun_T-12

Oranta (from Latin orans - "the one who prays") is one of the main types of the image of the Mother of God. Oranta was depicted with her hands raised up - a gesture of prayer. This is one of the oldest gestures addressed to God and meant begging, pleading.
During the battle Moses prayed for his people, raising both hands to the sky. As long as he kept his hands in this position, the Jews were winning. When his hands were lowered, the enemies began to gain the upper hand.
The heavenly patroness of the capital of Ukraine, people call Oranta in St. Sophia Cathedral of Kyiv "The Inviolable Wall".
It is created on the basis of a 100mm casing from an anti-tank shell used when shooting from the T12 "Rapier" gun.
This is our second work, Oranta, which we made at the request of our military friends. It was gifted to a Hero of Ukraine in December 2022, and it was an honor for us to create such a gift.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/100_mm_anti-tank_gun_T-12
S/N: 00005shellAOW
CHAMPIONS OF DEATH Art of War #militaryartofukraine #militaryukraine #ukraine #war #art #venom #rec #recommendations
"Champions of death" - the ultimate reality show of the post-war era in the terrorist state. Set in the aftermath of the war initiated in Ukraine in 2022, this gripping online show has captivated audiences for the past 23 years since its inception in 2030. The war's defeat in Ukraine divided the country into ten independent regions, each vying for control over Moscow, the former capital of the federation. The ensuing five-year civil war transformed the nation into a place where death can strike at any time and anywhere, making it the most dangerous location on the planet, surrounded by impenetrable barriers.
Every year, teams prepare to embark simultaneously towards Moscow. It's an all-out battle where there are no rules except survival of the fittest. The objective is to reach Moscow and capture the Kremlin, where the previous year's victor resides. For the past three years, the reclusive and enigmatic team known as "The Harvesters" has established their dominance in the Kremlin. Concealed behind Soviet-era steel helmets and gas masks, they strike fear into the hearts of their subjects and enemies alike. Rumored to be undead, invincible beings whose parents never returned from Ukraine, they have no past or future—only the chance to annihilate their adversaries and reign over the slaves of Moscow for yet another year.
Our store holds an exclusive contract in Ukraine, supplying original souvenirs from the "Champions of death" game and granting rights to watch the show in accordance with the 2025 "Reparations Act." Purchase the trophy statuette of "The Harvester" from the Great Liberation War in Ukraine, and receive one month of show access as a gift, complete with immersive experiences of the main battles on the outskirts of Moscow.
We highly recommend watching the game with the "Humanity/Compassion" setting at "-0" and limiting viewing to a maximum of two hours per day. Viewing is restricted to citizens of the world with a Social Adaptation Level 5. License n321ukr696s32 issued on August 24, 2041.

S/N: 00004hlmtAOW
COSSACK MAMAY Art of War #militaryartofukraine #militaryukraine #ukraine #war #art #venom #rec #recommendations
Козак Мамай – як же багато хочеться розповісти про цей символ Українського народу. Крізь віки Українці малювали Козака Мамая у своїх хатах, розміщували малюнки поруч з іконами, складали легенди та передавали їх нащадкам. Це частинка ДНК Українців, яка нагадувала про волю, битви за свободу з окупантами та велике майбутнє Нації.
Наш Козак Мамай сидить на черепах ворогів України, бо це єдине на що слід очікувати окупантам на нашій землі. Нація повстала крізь віки, відродилась і та ДНК, про яку нагадували пращури своїм нащадкам. Те, що відбувається в Україні зараз – це вікова помста поневолювачам, які гинуть тисячами у землі України руками нащадків славних Козаків.
Створено на основі латунної гільзи від артилерійського снаряду 152мм, що використовується нашими славними воїнами-Козаками на війні з ордою рабів.

Cossack Mamay - there is so much to say about this symbol of the Ukrainian people. Throughout the ages, Ukrainians have depicted Cossack Mamay in their homes, alongside icons, creating legends and passing them down to future generations. It is a part of the Ukrainian heritage that reminds them of freedom, battles for liberation from occupiers, and the bright future of the nation.
Our Cossack Mamay stands atop the enemies of Ukraine, as it is the only thing invaders should expect on our land. The nation has risen throughout history, revived, and carries the same spirit that our ancestors instilled in their descendants. What is happening in Ukraine today is a timeless vengeance against oppressors, who meet their fate in Ukrainian soil at the hands of the descendants of the valiant Cossacks.
This piece was crafted using the brass casing of a 152mm artillery shell, utilized by our esteemed Cossack warriors in their battle against the horde of slaves.
S/N: 00004shellAOW
PURE BLACK RAGE Art of War.zone S/N: 00002RPGAOW
Цей РПГ наші воїни використовували у Бахмуті. Просили нас зробити з нього справжню лють. У руках наших майстрів з нього було створено такого чорного дракона. А на підставці до дракона наш талановитий ювелір створив просто фантастичну прикрасу зі срібла.
Цей дракон – другий у нашій колекції. І виглядає він фантастично, як і має виглядати мілітарі арт з трофеїв та артефактів Великої Визвольної війни з ордою рабів.

Створено з РПГ-22 «Нетто», ручного протитанкового гранатомета одноразового використання, що був прийнятий на озброєння радянської армії у 1980 році і використовується військовими сьогодні у боях проти російських окупантів.
This RPG was used by our soldiers in Bakhmut. They asked us to turn it into a true fury. In the hands of our craftsmen, it was transformed into a black dragon. And on the dragon's base, our talented jeweler created a simply fantastic silver ornament.
This dragon is the second in our collection. And it looks fantastic, just as military art made from trophies and artifacts of the Great Liberation War with the Horde of Slaves should look like.

It is created from RPG-22 "Netto", a single-use hand-held anti-tank grenade launcher, which was adopted by the Soviet army in 1980 and is used by the military today in battles against Russian occupiers.

#artofwar #militaryartofukraine #warinukraine
Get TikTok App