Upload

Log in to follow creators, like videos, and view comments.

eh-background

Create effects

See more
© 2023 TikTok

agoranews1

Agora News227

187Following
1360Followers
4588Likes

Lajme dhe satirë politike/ AGora News, drejt e në thelb

#question from agoranews1 A do ta udhëtoni më me urbanin e Tiranës pas aksidentit të së premtes?
Get TikTok App